Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,001,7092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +2,52 · Argeș Pitești −2,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,801,8691,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,801,8791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM TimișoaraX · Remíza2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,1212,751,7990,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM TimișoaraX · Remíza2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %2,0020,01,7889,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. čtvrtina

Vítěz · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,861,7289,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. čtvrtina

Vítěz · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,851,7289,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 3. čtvrtina

Vítěz · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,851,7289,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 4. čtvrtina

Vítěz · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,841,7389,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,402,6291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,442,5291,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,522,2891,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,592,1791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,652,0591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,711,9591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,871,8091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,951,7191,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %2,051,6491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,151,5991,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,271,5491,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,401,4992,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %2,511,4491,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,621,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 1. poločas

Více/méně 83,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 1. poločas

Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 1. poločas

Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,741,8389,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,851,7389,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,811,7789,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,731,8589,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,721,8689,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,811,7689,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,532,1890,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,632,0090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,761,8490,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 %1,881,7089,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %2,011,6289,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %2,001,6088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,612,0389,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,711,9090,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,801,7889,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,971,6589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,111,5790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −4,52 · Argeș Pitești +4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,601,4291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −3,52 · Argeș Pitești +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −2,52 · Argeș Pitești +2,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,251,5491,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −1,52 · Argeș Pitești +1,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %2,121,6191,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +1,52 · Argeș Pitești −1,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,881,7791,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +3,52 · Argeș Pitești −3,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,701,9791,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +4,52 · Argeș Pitești −4,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,602,1291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +5,52 · Argeș Pitești −5,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,512,3091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +6,52 · Argeș Pitești −6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,432,5691,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +7,52 · Argeș Pitești −7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,402,6992,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −2,52 · Argeș Pitești +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −1,52 · Argeș Pitești +1,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,051,6591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −0,52 · Argeș Pitești +0,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,881,7791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +0,52 · Argeș Pitești −0,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,721,9591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +1,52 · Argeș Pitești −1,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +2,52 · Argeș Pitești −2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,681,9790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +3,52 · Argeș Pitești −3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +0,52 · Argeș Pitești −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) −0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara −0,52 · Argeș Pitești +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SCM Timișoara +0,52 · Argeș Pitești −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.

  • 1SCM Timișoara1,92 2,00kurz roste+4,2 %
  • 2Argeș Pitești1,76 1,70kurz klesá−3,1 %