SCM Timișoara – Argeș Pitești: odds
SCM Timișoara 100, Argeș Pitești 97
P1 26–17P2 23–25P3 15–23P4 22–21ÖT 14–11Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,00 | 1,70 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +2,5 | 2 · Argeș Pitești −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,80 | 1,86 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | X · Oavgjort | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,12 | 12,75 | 1,79 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | X · Oavgjort | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,00 | 20,0 | 1,78 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,86 | 1,72 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 2:a perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,85 | 1,72 | 89,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 3:e perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,85 | 1,72 | 89,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,84 | 1,73 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 163,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 164,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,44 | 2,52 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 165,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 166,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,52 | 2,28 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,59 | 2,17 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,65 | 2,05 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,87 | 1,80 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,95 | 1,71 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,05 | 1,64 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,27 | 1,54 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,40 | 1,49 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,51 | 1,44 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,62 | 1,40 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 83,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 84,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 85,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 86,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 87,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 88,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 42,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,74 | 1,83 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 43,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,85 | 1,73 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 42,5 · 2:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,81 | 1,77 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 41,5 · 3:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,73 | 1,85 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 41,5 · 4:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,72 | 1,86 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 42,5 · 4:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,81 | 1,76 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,53 | 2,18 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,63 | 2,00 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,76 | 1,84 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,88 | 1,70 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,01 | 1,62 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 43,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 44,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,61 | 2,03 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,71 | 1,90 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,80 | 1,78 | 89,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,97 | 1,65 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 88,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,11 | 1,57 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 89,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 43,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 44,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 45,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −4,5 | 2 · Argeș Pitești +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,12 | 1,61 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +1,5 | 2 · Argeș Pitești −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,88 | 1,77 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +3,5 | 2 · Argeș Pitești −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,70 | 1,97 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +4,5 | 2 · Argeș Pitești −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,60 | 2,12 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +5,5 | 2 · Argeș Pitești −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,51 | 2,30 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +6,5 | 2 · Argeș Pitești −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,43 | 2,56 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +7,5 | 2 · Argeș Pitești −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,40 | 2,69 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,05 | 1,65 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −0,5 | 2 · Argeș Pitești +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,88 | 1,77 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +0,5 | 2 · Argeș Pitești −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,72 | 1,95 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +1,5 | 2 · Argeș Pitești −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +2,5 | 2 · Argeș Pitești −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,68 | 1,97 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +3,5 | 2 · Argeș Pitești −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +0,5 | 2 · Argeș Pitești −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara −0,5 | 2 · Argeș Pitești +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · SCM Timișoara +0,5 | 2 · Argeș Pitești −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 10 spelbolag.
- 1SCM Timișoara1,92 2,00+4,2 %
- 2Argeș Pitești1,76 1,70−3,1 %