Cote SCM Timișoara – Argeș Pitești
SCM Timișoara 100, Argeș Pitești 97
Sf. 1 26–17Sf. 2 23–25Sf. 3 15–23Sf. 4 22–21PR 14–11Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92 % | 2,00 | 1,70 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +2,5 | 2 · Argeș Pitești −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,80 | 1,86 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 170,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | X · Egal | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,12 | 12,75 | 1,79 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | X · Egal | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 2,00 | 20,0 | 1,78 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,86 | 1,72 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 2
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,1 % | 1,85 | 1,72 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 3
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,1 % | 1,85 | 1,72 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,84 | 1,73 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 163,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 164,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,6 % | 1,44 | 2,52 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 165,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 166,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,52 | 2,28 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 167,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,59 | 2,17 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 168,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,65 | 2,05 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 169,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,87 | 1,80 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,95 | 1,71 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,05 | 1,64 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,27 | 1,54 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,40 | 1,49 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,5 % | 2,51 | 1,44 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,62 | 1,40 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 83,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 84,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 85,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 86,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 87,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 88,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 42,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,74 | 1,83 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 43,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,85 | 1,73 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 42,5 · Sfertul 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,5 % | 1,81 | 1,77 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 41,5 · Sfertul 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,73 | 1,85 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 41,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,72 | 1,86 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 42,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,81 | 1,76 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 82,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,53 | 2,18 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 83,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90 % | 1,63 | 2,00 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 84,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,76 | 1,84 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 85,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,4 % | 1,88 | 1,70 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 86,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,9 % | 2,01 | 1,62 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 87,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 41,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 42,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 43,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 84,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,9 % | 1,61 | 2,03 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 85,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,1 % | 1,71 | 1,90 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 86,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,6 % | 1,80 | 1,78 | 89,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 87,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,9 % | 1,97 | 1,65 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,11 | 1,57 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 41,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 42,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 43,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 45,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −4,5 | 2 · Argeș Pitești +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,5 % | 2,12 | 1,61 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +1,5 | 2 · Argeș Pitești −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,88 | 1,77 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +3,5 | 2 · Argeș Pitești −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,70 | 1,97 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +4,5 | 2 · Argeș Pitești −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,60 | 2,12 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +5,5 | 2 · Argeș Pitești −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,51 | 2,30 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +6,5 | 2 · Argeș Pitești −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,43 | 2,56 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +7,5 | 2 · Argeș Pitești −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,40 | 2,69 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,05 | 1,65 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −0,5 | 2 · Argeș Pitești +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,88 | 1,77 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +0,5 | 2 · Argeș Pitești −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,72 | 1,95 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +1,5 | 2 · Argeș Pitești −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +2,5 | 2 · Argeș Pitești −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,9 % | 1,68 | 1,97 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +3,5 | 2 · Argeș Pitești −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +0,5 | 2 · Argeș Pitești −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara −0,5 | 2 · Argeș Pitești +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · SCM Timișoara +0,5 | 2 · Argeș Pitești −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 10 case de pariuri.
- 1SCM Timișoara1,92 2,00+4,2 %
- 2Argeș Pitești1,76 1,70−3,1 %