Liga 2 Casa Pariurilor 2026/27: odds för alla matcher
Rumänien·2026/27·22 lag
Rumänien·2026/27·22 lag
Säsongsstart · 1 aug.
- mål per match
- 2,89
- oavgjorda
- 20 %
- genomsnittlig återbetalning · 22:02
- 92,1 %
Torsdag 5 nov.
Snittodds
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| tors 16:00Chindia TârgovișteSC Popești-Leordeni | Chindia Târgoviște: 1,63 | Oavgjort: 3,80 | SC Popești-Leordeni: 4,80 | Över: 1,62 | Under: 2,12 | Ja: 1,67 | Nej: 2,10 |
Lördag 7 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| lör 10:00Metaloglobus BucureștiCSC Dumbrăvița | Metaloglobus București: 1,42 | Oavgjort: 4,20 | CSC Dumbrăvița: 6,90 | Över: 1,70 | Under: 2,02 | Ja: 1,88 | Nej: 1,80 |
| lör 10:00CS AfumațiACS FC Bacău | CS Afumați: 2,42 | Oavgjort: 3,15 | ACS FC Bacău: 2,80 | Över: 1,78 | Under: 1,91 | Ja: 1,61 | Nej: 2,15 |
| lör 10:001599 ȘelimbărCSL Ștefăneștii de Jos | 1599 Șelimbăr: 1,75 | Oavgjort: 3,47 | CSL Ștefăneștii de Jos: 4,40 | Över: 1,84 | Under: 1,85 | Ja: 1,78 | Nej: 1,92 |
| lör 10:00Concordia ChiajnaASA Târgu Mureș | Concordia Chiajna: 1,68 | Oavgjort: 3,67 | ASA Târgu Mureș: 4,60 | Över: 1,63 | Under: 2,09 | Ja: 1,65 | Nej: 2,10 |
| lör 10:00Gloria BistrițaCetatea 1932 Suceava | Gloria Bistrița: 2,62 | Oavgjort: 3,15 | Cetatea 1932 Suceava: 2,57 | Över: 1,92 | Under: 1,77 | Ja: 1,71 | Nej: 2,00 |
| lör 10:00AFC Unirea SloboziaCSM Olimpia Satu Mare | AFC Unirea Slobozia: 1,87 | Oavgjort: 3,40 | CSM Olimpia Satu Mare: 4,00 | Över: 1,95 | Under: 1,75 | Ja: 1,83 | Nej: 1,85 |
| lör 11:30Bihor OradeaCSM Slatina | Bihor Oradea: 2,47 | Oavgjort: 3,17 | CSM Slatina: 2,75 | Över: 1,78 | Under: 1,90 | Ja: 1,62 | Nej: 2,15 |
Måndag 9 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| mån 13:30Stinta Poli TimișoaraACSM Reşiţa | Stinta Poli Timișoara: 1,72 | Oavgjort: 3,57 | ACSM Reşiţa: 4,40 | Över: 1,90 | Under: 1,79 | Ja: 1,85 | Nej: 1,83 |
| mån 16:00CS Dinamo BucureștiSCM Râmnicu Vâlcea | CS Dinamo București: 4,50 | Oavgjort: 3,40 | SCM Râmnicu Vâlcea: 1,73 | Över: 1,64 | Under: 2,12 | Ja: 1,59 | Nej: 2,20 |
Tisdag 10 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| 10 nov.AFC Metalul BuzăuCSA Steaua București | AFC Metalul Buzău: 2,08 | Oavgjort: 3,25 | CSA Steaua București: 3,35 | Över: 1,84 | Under: 1,85 | Ja: 1,69 | Nej: 2,02 |