AFC Metalul Buzău – CSA Steaua București: odds och speltips, tisdag 10 nov. 2026 kl. 18:30
AFC Metalul Buzău – CSA Steaua București,tis 10 nov.18:30
Vem vinner · enligt oddsen8 spelbolag
- 44 % AFC Metalul Buzău
- 28 % Oavgjort
- 28 % CSA Steaua București
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | XX · Oavgjort | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,08 | 3,25 | 3,35 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,84 | 1,85 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,48 | 2,37 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
Matchresultat · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | XX · Oavgjort | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,72 | 2,17 | 3,70 | 91 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
Matchresultat · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | XX · Oavgjort | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 2,45 | 2,47 | 3,45 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,28 | 1,28 | 1,64 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,04 | 8,70 | 92,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25
Över/Under 1,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,14 | 4,40 | 90,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,26 | 3,45 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
Över/Under 1,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,30 | 3,00 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,39 | 2,62 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
Över/Under 2,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,62 | 2,12 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
Över/Under 2,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,07 | 1,65 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,43 | 1,46 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
Över/Under 3,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,69 | 1,37 | 91 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 5,65 | 1,10 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
Över/Under 5,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,77 | 1,39 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,60 | 1,07 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,07 | 1,67 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 4,30 | 1,18 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 9,80 | 1,04 | 94 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
Hemmalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
Hemmalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
Hemmalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 4,15 | 1,19 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
Hemmalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 9,50 | 1,04 | 93,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
Bortalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,37 | 2,82 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
Bortalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,77 | 1,38 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
Bortalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,60 | 1,07 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
Bortalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5
Asiatiskt handikapp −2,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 7,50 | 1,05 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
Asiatiskt handikapp −1,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 3,70 | 1,22 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,25
Asiatiskt handikapp −1,25: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 3,20 | 1,24 | 89,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
Asiatiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,87 | 1,31 | 89,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
Asiatiskt handikapp −0,75: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,32 | 1,50 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5
Asiatiskt handikapp −0,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
Asiatiskt handikapp +0,25: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,35 | 2,72 | 90,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
Asiatiskt handikapp +0,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,29 | 3,20 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75
Asiatiskt handikapp +0,75: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,17 | 3,80 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
Asiatiskt handikapp +1,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,07 | 6,60 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 7,10 | 1,05 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,60 | 1,40 | 91 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,23 | 3,50 | 91 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 5,70 | 1,09 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,37 | 1,49 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,26 | 3,30 | 91,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,03 | 8,80 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
Rätt resultat: snittodds| Speltyp | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 0-60-6 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 3-63-6 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | 7-07-0 | 7-17-1 | 7-27-2 | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 63,9 % | 9,10 | 9,20 | 15,0 | 39,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 7,00 | 5,75 | 10,0 | 26,0 | 75,0 | 150,0 | 225,0 | 8,70 | 7,70 | 11,0 | 34,0 | 90,0 | 175,0 | 225,0 | 17,0 | 14,0 | 24,0 | 50,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 45,0 | 37,0 | 60,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 100,0 | 90,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
Halvtid/fulltid: snittodds| Speltyp | 1/11/1 · Hemma/Hemma | 1/X1/X · Hemma/Oavgjort | 1/21/2 · Hemma/Borta | X/1X/1 · Oavgjort/Hemma | X/XX/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2X/2 · Oavgjort/Borta | 2/12/1 · Borta/Hemma | 2/X2/X · Borta/Oavgjort | 2/22/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 78,9 % | 3,35 | 12,0 | 37,0 | 5,00 | 5,00 | 7,10 | 24,0 | 12,0 | 5,20 | 78,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 8 spelbolag.
- AFC Metalul Buzău2,07 → 2,08+0,5 %
- Oavgjort3,25 → 3,25Oförändrat
- CSA Steaua București3,35 → 3,35Oförändrat
Inför matchen
Från vår dataFavorit enligt oddsen är AFC Metalul Buzău, med 44 % chans att vinna. Oavgjort: 28 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (8 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- tis 10 nov. · 18:30
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.