AFC Metalul Buzău – CSA Steaua București: kursy i typy, wtorek 10.11.2026, 18:30
AFC Metalul Buzău – CSA Steaua București,wt. 10 lis18:30
Kto wygra · według średnich kursów8 bukmacherów
- 44% AFC Metalul Buzău
- 28% Remis
- 28% CSA Steaua București
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | XX · Remis | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92% | 2,08 | 3,25 | 3,35 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,84 | 1,85 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92% | 1,69 | 2,02 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,48 | 2,37 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,76 | 1,92 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | XX · Remis | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 2,72 | 2,17 | 3,70 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | XX · Remis | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,7% | 2,45 | 2,47 | 3,45 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,28 | 1,28 | 1,64 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,04 | 8,70 | 92,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
Powyżej/poniżej 1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,5% | 1,14 | 4,40 | 90,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,26 | 3,45 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
Powyżej/poniżej 1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 1,30 | 3,00 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,39 | 2,62 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,62 | 2,12 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 2,07 | 1,65 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,43 | 1,46 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
Powyżej/poniżej 3,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91% | 2,69 | 1,37 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 3,05 | 1,32 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 5,65 | 1,10 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
Powyżej/poniżej 5,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 11,0 | 1,03 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,38 | 2,80 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,77 | 1,39 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 6,60 | 1,07 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,22 | 3,75 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,07 | 1,67 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 4,30 | 1,18 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 9,80 | 1,04 | 94% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,02 | 1,70 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 4,15 | 1,19 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 9,50 | 1,04 | 93,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,37 | 2,82 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,77 | 1,38 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 6,60 | 1,07 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
Powyżej/poniżej – goście 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
Handicap azjatycki −2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 7,50 | 1,05 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 3,70 | 1,22 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
Handicap azjatycki −1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 3,20 | 1,24 | 89,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 2,87 | 1,31 | 89,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,32 | 1,50 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92% | 2,02 | 1,69 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
Handicap azjatycki +0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,2% | 1,35 | 2,72 | 90,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,29 | 3,20 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
Handicap azjatycki +0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,5% | 1,17 | 3,80 | 89,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 1,07 | 6,60 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 7,10 | 1,05 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 2,60 | 1,40 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 1,23 | 3,50 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,02 | 10,0 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 5,70 | 1,09 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,37 | 1,49 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,26 | 3,30 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Metalul Buzău | 22 · CSA Steaua București | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,03 | 8,80 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 63,9% | 9,10 | 9,20 | 15,0 | 39,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 7,00 | 5,75 | 10,0 | 26,0 | 75,0 | 150,0 | 225,0 | 8,70 | 7,70 | 11,0 | 34,0 | 90,0 | 175,0 | 225,0 | 17,0 | 14,0 | 24,0 | 50,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 45,0 | 37,0 | 60,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 100,0 | 90,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 78,9% | 3,35 | 12,0 | 37,0 | 5,00 | 5,00 | 7,10 | 24,0 | 12,0 | 5,20 | 78,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 8 bukmacherów.
- AFC Metalul Buzău2,07 → 2,08+0,5%
- Remis3,25 → 3,25Bez zmian
- CSA Steaua București3,35 → 3,35Bez zmian
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest AFC Metalul Buzău z szansą na wygraną 44%. Remis: 28%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (8 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- wt. 10 lis · 18:30
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.