AFC Unirea Slobozia – CSM Olimpia Satu Mare: odds och speltips, lördag 7 nov. 2026 kl. 10:00
AFC Unirea Slobozia – CSM Olimpia Satu Mare,lör 7 nov.10:00
Vem vinner · enligt oddsen8 spelbolag
- 50 % AFC Unirea Slobozia
- 27 % Oavgjort
- 23 % CSM Olimpia Satu Mare
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | XX · Oavgjort | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,87 | 3,37 | 3,97 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,34 | 2,77 | 90,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
Matchresultat · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | XX · Oavgjort | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,45 | 2,15 | 4,40 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
Matchresultat · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | XX · Oavgjort | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,27 | 2,45 | 4,00 | 91 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,22 | 1,28 | 1,81 | 92,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,04 | 8,10 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25
Över/Under 1,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,16 | 4,10 | 90,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
Över/Under 1,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,35 | 2,74 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,47 | 2,41 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
Över/Under 2,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,72 | 1,98 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
Över/Under 2,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,22 | 1,56 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,66 | 1,38 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
Över/Under 3,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 2,95 | 1,31 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,35 | 1,27 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 6,30 | 1,08 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
Över/Under 5,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,39 | 2,72 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 6,70 | 1,07 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,25 | 3,55 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,17 | 1,60 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 4,65 | 1,15 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
Hemmalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,19 | 4,10 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
Hemmalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,97 | 1,74 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
Hemmalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
Hemmalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 8,80 | 1,04 | 93 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 4,5
Hemmalaget över/under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,6 % | 22,0 | 1,01 | 96,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
Bortalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
Bortalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,35 | 1,27 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
Bortalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 8,50 | 1,04 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5
Asiatiskt handikapp −2,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,60 | 1,07 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,75
Asiatiskt handikapp −1,75: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 3,85 | 1,16 | 89,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
Asiatiskt handikapp −1,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 3,25 | 1,28 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,25
Asiatiskt handikapp −1,25: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,80 | 1,32 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
Asiatiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 2,50 | 1,42 | 90,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
Asiatiskt handikapp −0,75: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
Asiatiskt handikapp −0,25: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,58 | 2,17 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
Asiatiskt handikapp +0,25: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,25 | 3,15 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
Asiatiskt handikapp +0,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
Asiatiskt handikapp +1,5: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,04 | 8,10 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 6,20 | 1,07 | 91,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,37 | 1,48 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,17 | 4,15 | 91,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 1,01 | 14,0 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 5,20 | 1,11 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,20 | 3,75 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,01 | 11,0 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
Rätt resultat: snittodds| Speltyp | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | 7-07-0 | 7-17-1 | 7-27-2 | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 64,8 % | 8,40 | 9,30 | 18,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 6,20 | 5,90 | 12,0 | 35,0 | 100,0 | 200,0 | 225,0 | 7,50 | 7,50 | 13,0 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 13,0 | 13,0 | 27,0 | 70,0 | 150,0 | 225,0 | 34,0 | 34,0 | 65,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 85,0 | 85,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 64,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
Halvtid/fulltid: snittodds| Speltyp | 1/11/1 · Hemma/Hemma | 1/X1/X · Hemma/Oavgjort | 1/21/2 · Hemma/Borta | X/1X/1 · Oavgjort/Hemma | X/XX/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2X/2 · Oavgjort/Borta | 2/12/1 · Borta/Hemma | 2/X2/X · Borta/Oavgjort | 2/22/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 79,7 % | 2,90 | 13,0 | 45,0 | 4,65 | 4,90 | 8,00 | 26,0 | 14,0 | 6,40 | 79,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 8 spelbolag.
- AFC Unirea Slobozia1,84 → 1,87+1,6 %
- Oavgjort3,35 → 3,37+0,7 %
- CSM Olimpia Satu Mare4,10 → 3,97−3 %
Inför matchen
Från vår dataFavorit enligt oddsen är AFC Unirea Slobozia, med 50 % chans att vinna. Oavgjort: 27 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (8 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- lör 7 nov. · 10:00
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.