AFC Unirea Slobozia – CSM Olimpia Satu Mare: kursy i typy, sobota 7.11.2026, 10:00
AFC Unirea Slobozia – CSM Olimpia Satu Mare,sob. 7 lis10:00
Kto wygra · według średnich kursów8 bukmacherów
- 50% AFC Unirea Slobozia
- 27% Remis
- 23% CSM Olimpia Satu Mare
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | XX · Remis | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,87 | 3,37 | 3,97 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,95 | 1,75 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92% | 1,83 | 1,85 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,34 | 2,77 | 90,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,82 | 1,87 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | XX · Remis | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 2,45 | 2,15 | 4,40 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | XX · Remis | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 2,27 | 2,45 | 4,00 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,22 | 1,28 | 1,81 | 92,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,04 | 8,10 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
Powyżej/poniżej 1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,16 | 4,10 | 90,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 1,30 | 3,15 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
Powyżej/poniżej 1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,35 | 2,74 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,47 | 2,41 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,72 | 1,98 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,22 | 1,56 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,66 | 1,38 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
Powyżej/poniżej 3,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 2,95 | 1,31 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 3,35 | 1,27 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 6,30 | 1,08 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
Powyżej/poniżej 5,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 13,0 | 1,02 | 94,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,39 | 2,72 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,80 | 1,38 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 6,70 | 1,07 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,25 | 3,55 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,17 | 1,60 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 4,65 | 1,15 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 11,0 | 1,03 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,19 | 4,10 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,97 | 1,74 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 8,80 | 1,04 | 93% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 96,6% | 22,0 | 1,01 | 96,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,50 | 2,40 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 3,35 | 1,27 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,7% | 8,50 | 1,04 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
Handicap azjatycki −2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 6,60 | 1,07 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
Handicap azjatycki −1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,1% | 3,85 | 1,16 | 89,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 3,25 | 1,28 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
Handicap azjatycki −1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 2,80 | 1,32 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,50 | 1,42 | 90,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,07 | 1,65 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,58 | 2,17 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
Handicap azjatycki +0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,5% | 1,25 | 3,15 | 89,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,22 | 3,75 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,04 | 8,10 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 6,20 | 1,07 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,37 | 1,48 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,17 | 4,15 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 1,01 | 14,0 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 14,0 | 1,01 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 5,20 | 1,11 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,20 | 1,56 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,20 | 3,75 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · AFC Unirea Slobozia | 22 · CSM Olimpia Satu Mare | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,01 | 11,0 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 64,8% | 8,40 | 9,30 | 18,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 6,20 | 5,90 | 12,0 | 35,0 | 100,0 | 200,0 | 225,0 | 7,50 | 7,50 | 13,0 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 13,0 | 13,0 | 27,0 | 70,0 | 150,0 | 225,0 | 34,0 | 34,0 | 65,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 85,0 | 85,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 64,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 79,7% | 2,90 | 13,0 | 45,0 | 4,65 | 4,90 | 8,00 | 26,0 | 14,0 | 6,40 | 79,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 8 bukmacherów.
- AFC Unirea Slobozia1,84 → 1,87+1,6%
- Remis3,35 → 3,37+0,7%
- CSM Olimpia Satu Mare4,10 → 3,97−3%
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest AFC Unirea Slobozia z szansą na wygraną 50%. Remis: 27%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (8 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- sob. 7 lis · 10:00
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.