Pređi na sadržaj

Michal Frydrych

Štoper · Br. 17

Godine
36
Visina
188 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
50 hilj. €

Statistika po sezonama

Michal Frydrych: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.AGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaFC Banik Ostrava633410102100
MOL CupFC Banik Ostrava112000000000
2025/26
Chance LigaFC Banik Ostrava151.21600002500
Chance Liga · Relegation GroupFC Banik Ostrava545021000100
MOL CupFC Banik Ostrava442010000000
UEFA Conference League QualifyingFC Banik Ostrava436000000100
Chance Liga Relegation Play-offsFC Banik Ostrava218010000000
UEFA Europa League QualifyingFC Banik Ostrava218010000000
2024/25
Chance LigaFC Banik Ostrava231.92912002300
UEFA Conference League QualifyingFC Banik Ostrava439000000000
MOL CupFC Banik Ostrava36100002001
2023/24
Chance LigaFC Banik Ostrava1058700003200
Chance Liga · Championship GroupFC Banik Ostrava425510002100
MOL CupFC Banik Ostrava327010000000
2022/23
Chance LigaFC Banik Ostrava141.26022000300
MOL CupFC Banik Ostrava330001010100
2021/22
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków312.64241010302
STS Polish CupWisla Kraków213501001000
2020/21
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków242.16032200800
2019/20
Chance LigaSlavija Prag181.00610008300
Chance Liga · Championship GroupSlavija Prag532800002000
MOL CupSlavija Prag221010000100
UEFA Champions LeagueSlavija Prag217400000000
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag1100001000
2018/19
Chance LigaSlavija Prag18637320012400
UEFA Europa LeagueSlavija Prag612300005000
MOL CupSlavija Prag545020000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213510000100
Chance Liga · Championship GroupSlavija Prag1700001000
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag1500001100
2017/18
Chance LigaSlavija Prag201.61111012500
MOL CupSlavija Prag436030000200
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag436001000100
UEFA Europa LeagueSlavija Prag436000000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)SK Slavia Prague B19000000000
2016/17
Chance LigaSlavija Prag252.16942001300
MOL CupSlavija Prag325710000000
UEFA Europa League QualifyingSlavija Prag217000001000
2015/16
Chance LigaSlavija Prag151.14701002310
Chance LigaFC Banik Ostrava436000000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213810000100
MOL CupSlavija Prag19000000000
2014/15
Chance LigaFC Banik Ostrava292.54640001600
MOL CupFC Banik Ostrava218000000000
2013/14
Chance LigaFC Banik Ostrava282.52002000500
MOL CupFC Banik Ostrava218000000100
2012/13
Chance LigaFC Banik Ostrava282.52030000500
2011/12
Chance LigaFC Banik Ostrava181.59911001400
MOL CupFC Banik Ostrava327000000000
2010/11
Chance LigaFC Banik Ostrava1062000004200
UEFA Europa League QualifyingFC Banik Ostrava19000000100
2009/10
Chance LigaFC Banik Ostrava19000000100
Ukupno u karijeri42834.052442033567913
Prikaži sve sezone (18)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Michal Frydrych: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
Kod kuće: Sparta Prag · Chance Liga0:0NerešenoStart906,800003778%

Karijera i transferi

  1. Wisla Kraków→FC Banik Ostrava

    TransferTržišna vrednost 200 hilj. € · Sezona 2022/23

  2. Slavija Prag→Wisla Kraków

    TransferObeštećenje 800 hilj. € · Tržišna vrednost 800 hilj. € · Sezona 2020/21

  3. FC Banik Ostrava→Slavija Prag

    TransferObeštećenje 300 hilj. € · Tržišna vrednost 450 hilj. € · Sezona 2015/16

  4. Ostrava U19→FC Banik Ostrava

    TransferSezona 2009/10

  5. Ostrava U17→Ostrava U19

    TransferSezona 2007/08

  6. Ostrava Yth.→Ostrava U17

    TransferSezona 2005/06

  7. Hranice Yth.→Ostrava Yth.

    TransferSezona 2004/05

  8. Hust. n/B Yth.→Hranice Yth.

    TransferSezona 1998/99

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera