Prejsť na obsah

Michal Frydrych

Stopér · Č. 17

Vek
36
Výška
188 cm
Preferovaná noha
Pravá
Trhová hodnota
50 tis. €

Štatistiky po sezónach

Michal Frydrych: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.VGZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Chance LigaFC Baník Ostrava633410102100
MOL CupFC Baník Ostrava112000000000
2025/26
Chance LigaFC Baník Ostrava151 21600002500
Chance Liga · Relegation GroupFC Baník Ostrava545021000100
MOL CupFC Baník Ostrava442010000000
UEFA Conference League QualifyingFC Baník Ostrava436000000100
Chance Liga Relegation Play-offsFC Baník Ostrava218010000000
UEFA Europa League QualifyingFC Baník Ostrava218010000000
2024/25
Chance LigaFC Baník Ostrava231 92912002300
UEFA Conference League QualifyingFC Baník Ostrava439000000000
MOL CupFC Baník Ostrava36100002001
2023/24
Chance LigaFC Baník Ostrava1058700003200
Chance Liga · Championship GroupFC Baník Ostrava425510002100
MOL CupFC Baník Ostrava327010000000
2022/23
Chance LigaFC Baník Ostrava141 26022000300
MOL CupFC Baník Ostrava330001010100
2021/22
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków312 64241010302
STS Polish CupWisla Kraków213501001000
2020/21
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków242 16032200800
2019/20
Chance LigaSlavia Praha181 00610008300
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praha532800002000
MOL CupSlavia Praha221010000100
UEFA Champions LeagueSlavia Praha217400000000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha1100001000
2018/19
Chance LigaSlavia Praha18637320012400
UEFA Europa LeagueSlavia Praha612300005000
MOL CupSlavia Praha545020000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213510000100
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praha1700001000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha1500001100
2017/18
Chance LigaSlavia Praha201 61111012500
MOL CupSlavia Praha436030000200
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha436001000100
UEFA Europa LeagueSlavia Praha436000000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)SK Slavia Prague B19000000000
2016/17
Chance LigaSlavia Praha252 16942001300
MOL CupSlavia Praha325710000000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Praha217000001000
2015/16
Chance LigaSlavia Praha151 14701002310
Chance LigaFC Baník Ostrava436000000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213810000100
MOL CupSlavia Praha19000000000
2014/15
Chance LigaFC Baník Ostrava292 54640001600
MOL CupFC Baník Ostrava218000000000
2013/14
Chance LigaFC Baník Ostrava282 52002000500
MOL CupFC Baník Ostrava218000000100
2012/13
Chance LigaFC Baník Ostrava282 52030000500
2011/12
Chance LigaFC Baník Ostrava181 59911001400
MOL CupFC Baník Ostrava327000000000
2010/11
Chance LigaFC Baník Ostrava1062000004200
UEFA Europa League QualifyingFC Baník Ostrava19000000100
2009/10
Chance LigaFC Baník Ostrava19000000100
Spolu za kariéru42834 052442033567913
Zobraziť všetky sezóny (18)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Michal Frydrych: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Doma: Sparta Praha · Chance Liga0:0RemízaZákl.906,800003778 %

Kariéra a prestupy

  1. Wisla Kraków→FC Baník Ostrava

    PrestupTrhová hodnota 200 tis. € · Sezóna 2022/23

  2. Slavia Praha→Wisla Kraków

    PrestupPrestupová suma 800 tis. € · Trhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2020/21

  3. FC Baník Ostrava→Slavia Praha

    PrestupPrestupová suma 300 tis. € · Trhová hodnota 450 tis. € · Sezóna 2015/16

  4. Ostrava U19→FC Baník Ostrava

    PrestupSezóna 2009/10

  5. Ostrava U17→Ostrava U19

    PrestupSezóna 2007/08

  6. Ostrava Yth.→Ostrava U17

    PrestupSezóna 2005/06

  7. Hranice Yth.→Ostrava Yth.

    PrestupSezóna 2004/05

  8. Hust. n/B Yth.→Hranice Yth.

    PrestupSezóna 1998/99

Zobraziť všetky prestupy (8)Zobraziť menej prestupov