Preskoči na sadržaj

Michal Frydrych

Stoper · Br. 17

Dob
36
Visina
188 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
50 tis. €

Statistika po sezonama

Michal Frydrych: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.AGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaFC Baník Ostrava633410102100
MOL CupFC Baník Ostrava112000000000
2025/26
Chance LigaFC Baník Ostrava151.21600002500
Chance Liga · Relegation GroupFC Baník Ostrava545021000100
MOL CupFC Baník Ostrava442010000000
UEFA Conference League QualifyingFC Baník Ostrava436000000100
Chance Liga Relegation Play-offsFC Baník Ostrava218010000000
UEFA Europa League QualifyingFC Baník Ostrava218010000000
2024/25
Chance LigaFC Baník Ostrava231.92912002300
UEFA Conference League QualifyingFC Baník Ostrava439000000000
MOL CupFC Baník Ostrava36100002001
2023/24
Chance LigaFC Baník Ostrava1058700003200
Chance Liga · Championship GroupFC Baník Ostrava425510002100
MOL CupFC Baník Ostrava327010000000
2022/23
Chance LigaFC Baník Ostrava141.26022000300
MOL CupFC Baník Ostrava330001010100
2021/22
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków312.64241010302
STS Polish CupWisla Kraków213501001000
2020/21
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków242.16032200800
2019/20
Chance LigaSlavia Prag181.00610008300
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prag532800002000
MOL CupSlavia Prag221010000100
UEFA Champions LeagueSlavia Prag217400000000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag1100001000
2018/19
Chance LigaSlavia Prag18637320012400
UEFA Europa LeagueSlavia Prag612300005000
MOL CupSlavia Prag545020000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213510000100
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prag1700001000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag1500001100
2017/18
Chance LigaSlavia Prag201.61111012500
MOL CupSlavia Prag436030000200
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag436001000100
UEFA Europa LeagueSlavia Prag436000000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)SK Slavia Prague B19000000000
2016/17
Chance LigaSlavia Prag252.16942001300
MOL CupSlavia Prag325710000000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prag217000001000
2015/16
Chance LigaSlavia Prag151.14701002310
Chance LigaFC Baník Ostrava436000000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213810000100
MOL CupSlavia Prag19000000000
2014/15
Chance LigaFC Baník Ostrava292.54640001600
MOL CupFC Baník Ostrava218000000000
2013/14
Chance LigaFC Baník Ostrava282.52002000500
MOL CupFC Baník Ostrava218000000100
2012/13
Chance LigaFC Baník Ostrava282.52030000500
2011/12
Chance LigaFC Baník Ostrava181.59911001400
MOL CupFC Baník Ostrava327000000000
2010/11
Chance LigaFC Baník Ostrava1062000004200
UEFA Europa League QualifyingFC Baník Ostrava19000000100
2009/10
Chance LigaFC Baník Ostrava19000000100
Ukupno u karijeri42834.052442033567913
Prikaži sve sezone (18)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Michal Frydrych: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: Sparta Prag · Chance Liga0:0NeriješenoStart906,800003778 %

Karijera i transferi

  1. Wisla Kraków→FC Baník Ostrava

    TransferTržišna vrijednost 200 tis. € · Sezona 2022/23

  2. Slavia Prag→Wisla Kraków

    TransferOdšteta 800 tis. € · Tržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2020/21

  3. FC Baník Ostrava→Slavia Prag

    TransferOdšteta 300 tis. € · Tržišna vrijednost 450 tis. € · Sezona 2015/16

  4. Ostrava U19→FC Baník Ostrava

    TransferSezona 2009/10

  5. Ostrava U17→Ostrava U19

    TransferSezona 2007/08

  6. Ostrava Yth.→Ostrava U17

    TransferSezona 2005/06

  7. Hranice Yth.→Ostrava Yth.

    TransferSezona 2004/05

  8. Hust. n/B Yth.→Hranice Yth.

    TransferSezona 1998/99

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera