Przejdź do treści

Michal Frydrych

Środkowy obrońca · Nr 17

Wiek
36
Wzrost
188 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
50 tys. €

Statystyki w sezonach

Michal Frydrych: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneSam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaBaník Ostrawa633410102100
MOL CupBaník Ostrawa112000000000
2025/26
Chance LigaBaník Ostrawa15121600002500
Chance Liga · Relegation GroupBaník Ostrawa545021000100
MOL CupBaník Ostrawa442010000000
UEFA Conference League QualifyingBaník Ostrawa436000000100
Chance Liga Relegation Play-offsBaník Ostrawa218010000000
UEFA Europa League QualifyingBaník Ostrawa218010000000
2024/25
Chance LigaBaník Ostrawa23192912002300
UEFA Conference League QualifyingBaník Ostrawa439000000000
MOL CupBaník Ostrawa36100002001
2023/24
Chance LigaBaník Ostrawa1058700003200
Chance Liga · Championship GroupBaník Ostrawa425510002100
MOL CupBaník Ostrawa327010000000
2022/23
Chance LigaBaník Ostrawa14126022000300
MOL CupBaník Ostrawa330001010100
2021/22
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków31264241010302
STS Polish CupWisla Kraków213501001000
2020/21
PKO BP EkstraklasaWisla Kraków24216032200800
2019/20
Chance LigaSlavia Praga18100610008300
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praga532800002000
MOL CupSlavia Praga221010000100
UEFA Champions LeagueSlavia Praga217400000000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praga1100001000
2018/19
Chance LigaSlavia Praga18637320012400
UEFA Europa LeagueSlavia Praga612300005000
MOL CupSlavia Praga545020000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213510000100
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praga1700001000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praga1500001100
2017/18
Chance LigaSlavia Praga20161111012500
MOL CupSlavia Praga436030000200
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praga436001000100
UEFA Europa LeagueSlavia Praga436000000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)SK Slavia Prague B19000000000
2016/17
Chance LigaSlavia Praga25216942001300
MOL CupSlavia Praga325710000000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Praga217000001000
2015/16
Chance LigaSlavia Praga15114701002310
Chance LigaBaník Ostrawa436000000000
Juniorska ligaSK Slavia Prague B213810000100
MOL CupSlavia Praga19000000000
2014/15
Chance LigaBaník Ostrawa29254640001600
MOL CupBaník Ostrawa218000000000
2013/14
Chance LigaBaník Ostrawa28252002000500
MOL CupBaník Ostrawa218000000100
2012/13
Chance LigaBaník Ostrawa28252030000500
2011/12
Chance LigaBaník Ostrawa18159911001400
MOL CupBaník Ostrawa327000000000
2010/11
Chance LigaBaník Ostrawa1062000004200
UEFA Europa League QualifyingBaník Ostrawa19000000100
2009/10
Chance LigaBaník Ostrawa19000000100
Łącznie w karierze42834 052442033567913
Pokaż wszystkie sezony (18)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Michal Frydrych: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Sparta Praga · Chance Liga0:0RemisPodst.906,800003778%

Kariera i transfery

  1. Wisla Kraków→Baník Ostrawa

    TransferWartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2022/23

  2. Slavia Praga→Wisla Kraków

    TransferKwota transferu 800 tys. € · Wartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2020/21

  3. Baník Ostrawa→Slavia Praga

    TransferKwota transferu 300 tys. € · Wartość rynkowa 450 tys. € · Sezon 2015/16

  4. Ostrava U19→Baník Ostrawa

    TransferSezon 2009/10

  5. Ostrava U17→Ostrava U19

    TransferSezon 2007/08

  6. Ostrava Yth.→Ostrava U17

    TransferSezon 2005/06

  7. Hranice Yth.→Ostrava Yth.

    TransferSezon 2004/05

  8. Hust. n/B Yth.→Hranice Yth.

    TransferSezon 1998/99

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów