Prejsť na obsah

Anan Khalaili

Pravý obranca · Č. 25

Vek
22
Výška
183 cm
Preferovaná noha
Pravá
Trhová hodnota
23 mil. €

Štatistiky po sezónach

Anan Khalaili: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.Z lav.ŽKČK
2026/27
Premier LeagueCrystal Palace7560100110
UEFA Europa LeagueCrystal Palace277000100
UEFA Champions League QualifyingUnion Saint-Gilloise190000000
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise129000100
2025/26
Jupiler Pro LeagueUnion Saint-Gilloise282 272210250
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsUnion Saint-Gilloise10828140020
UEFA Champions LeagueUnion Saint-Gilloise8703300010
Croky CupUnion Saint-Gilloise5435010010
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise128000100
2024/25
Jupiler Pro LeagueUnion Saint-Gilloise241 498120840
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsUnion Saint-Gilloise10812130020
UEFA Europa LeagueUnion Saint-Gilloise9660000240
Croky CupUnion Saint-Gilloise3234000100
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise11000100
2023/24
Ligat ha'AlMaccabi Haifa261 974651220
UEFA Champions League QualifyingMaccabi Haifa6230100300
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa6361000210
Ligat ha'Al - Championship roundMaccabi Haifa5379200120
Gvia haMedinaMaccabi Haifa3156200200
UEFA Conference LeagueMaccabi Haifa3186210100
Aluf haAlufimMaccabi Haifa127100100
2022/23
UEFA Youth LeagueMaccabi Haifa UEFA U196459000120
2021/22
UEFA Youth LeagueMaccabi Haifa UEFA U194286010100
Gvia haMedinaMaccabi Haifa126000100
Spolu za kariéru17112 3112318133270
Zobraziť všetky sezóny (6)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Anan Khalaili: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.xGPrihr.
Vonku: Brighton & Hove Albion · Premier League5:0PrehraZákl.905,500210,0636
Doma: Nottingham Forest · Premier League3:1VýhraZákl.906,200200,2027

Kariéra a prestupy

  1. Union SG→Crystal Palace

    PrestupPrestupová suma 24,5 mil. € · Trhová hodnota 23 mil. € · Sezóna 2026/27

  2. Maccabi Haifa→Union SG

    PrestupPrestupová suma 6,5 mil. € · Trhová hodnota 5 mil. € · Sezóna 2024/25

  3. M. Haifa U19→Maccabi Haifa

    PrestupTrhová hodnota 25 tis. € · Sezóna 2023/24