Preskoči na sadržaj

Anan Khalaili

Desni bek · Br. 25

Dob
22
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
23 mil. €

Statistika po sezonama

Anan Khalaili: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaCrystal Palace7560100110
UEFA Europa LeagueCrystal Palace277000100
UEFA Champions League QualifyingUnion Saint-Gilloise190000000
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise129000100
2025/26
Jupiler Pro LeagueUnion Saint-Gilloise282.272210250
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsUnion Saint-Gilloise10828140020
UEFA Champions LeagueUnion Saint-Gilloise8703300010
Croky CupUnion Saint-Gilloise5435010010
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise128000100
2024/25
Jupiler Pro LeagueUnion Saint-Gilloise241.498120840
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsUnion Saint-Gilloise10812130020
UEFA Europa LeagueUnion Saint-Gilloise9660000240
Croky CupUnion Saint-Gilloise3234000100
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise11000100
2023/24
Ligat ha'AlMaccabi Haifa261.974651220
UEFA Champions League QualifyingMaccabi Haifa6230100300
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa6361000210
Ligat ha'Al - Championship roundMaccabi Haifa5379200120
Gvia haMedinaMaccabi Haifa3156200200
UEFA Conference LeagueMaccabi Haifa3186210100
Aluf haAlufimMaccabi Haifa127100100
2022/23
UEFA Youth LeagueMaccabi Haifa UEFA U196459000120
2021/22
UEFA Youth LeagueMaccabi Haifa UEFA U194286010100
Gvia haMedinaMaccabi Haifa126000100
Ukupno u karijeri17112.3112318133270
Prikaži sve sezone (6)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Anan Khalaili: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
U gostima: Brighton & Hove Albion · Premier liga5:0PorazStart905,500210,0636
Kod kuće: Nottingham Forest · Premier liga3:1PobjedaStart906,200200,2027

Karijera i transferi

  1. Union SG→Crystal Palace

    TransferOdšteta 24,5 mil. € · Tržišna vrijednost 23 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Maccabi Haifa→Union SG

    TransferOdšteta 6,5 mil. € · Tržišna vrijednost 5 mil. € · Sezona 2024/25

  3. M. Haifa U19→Maccabi Haifa

    TransferTržišna vrijednost 25 tis. € · Sezona 2023/24