Sari la conținut

Anan Khalaili

Fundaș dreapta · Nr. 25

Vârstă
22
Înălțime
183 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
23 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Anan Khalaili: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueCrystal Palace7560100110
UEFA Europa LeagueCrystal Palace277000100
UEFA Champions League QualifyingUnion Saint-Gilloise190000000
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise129000100
2025/26
Jupiler Pro LeagueUnion Saint-Gilloise282.272210250
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsUnion Saint-Gilloise10828140020
UEFA Champions LeagueUnion Saint-Gilloise8703300010
Croky CupUnion Saint-Gilloise5435010010
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise128000100
2024/25
Jupiler Pro LeagueUnion Saint-Gilloise241.498120840
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsUnion Saint-Gilloise10812130020
UEFA Europa LeagueUnion Saint-Gilloise9660000240
Croky CupUnion Saint-Gilloise3234000100
Volkswagen SupercupUnion Saint-Gilloise11000100
2023/24
Ligat ha'AlMaccabi Haifa261.974651220
UEFA Champions League QualifyingMaccabi Haifa6230100300
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa6361000210
Ligat ha'Al - Championship roundMaccabi Haifa5379200120
Gvia haMedinaMaccabi Haifa3156200200
UEFA Conference LeagueMaccabi Haifa3186210100
Aluf haAlufimMaccabi Haifa127100100
2022/23
UEFA Youth LeagueMaccabi Haifa UEFA U196459000120
2021/22
UEFA Youth LeagueMaccabi Haifa UEFA U194286010100
Gvia haMedinaMaccabi Haifa126000100
Total carieră17112.3112318133270
Arată toate sezoanele (6)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Anan Khalaili: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
În deplasare: Brighton & Hove Albion · Premier League5:0ÎnfrângereTitular905,500210,0636
Acasă: Nottingham Forest · Premier League3:1VictorieTitular906,200200,2027

Carieră și transferuri

  1. Union SG→Crystal Palace

    TransferSumă de transfer 24,5 mil. EUR · Valoare de piață 23 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. Maccabi Haifa→Union SG

    TransferSumă de transfer 6,5 mil. EUR · Valoare de piață 5 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  3. M. Haifa U19→Maccabi Haifa

    TransferValoare de piață 25 K EUR · Sezonul 2023/24