Crystal Palace – Newcastle: formații
Formații
- 44 W. Benítez, Notă 6,0
- 6 J. Canvot, Notă 6,2, Cartonaș galben
- 5 A. Disasi, Notă 6,9
- 26 C. Richards, Notă 5,9
- 3 T. Mitchell, Notă 5,8
- 18 D. Kamada, Notă 6,3
- 20 A. Wharton, Notă 5,7
- 25 A. Khalaili, Notă 6,1, Cartonaș galben
- 10 Yeremy Pino, Notă 5,9, Cartonaș galben
- 11 D. McNeil, Notă 6,2, Înlocuit
- 14 J. Mateta, Notă 6,4, Înlocuit
- 21 L. Horníček, Notă 7,6
- 3 L. Hall, Notă 6,1, Cartonaș galben
- 33 D. Burn, Notă 7,6
- 5 F. Schär, Notă 6,8, Cartonaș galben
- 37 A. Dedić, Notă 7,1
- 7 Joelinton, Notă 6,5, Înlocuit
- 6 Nico González, Notă 6,4, Cartonaș galben
- 11 H. Barnes, Notă 7,8, Gol, Înlocuit
- 28 J. Willock, Notă 6,4, Înlocuit
- 23 J. Murphy, Notă 7,7
- 10 W. Osula, Notă 7,9, Gol, Înlocuit
Loturile meciului
Crystal Palace
Rezerve nefolosite
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace | |||||||||||||||
| 44W. Benítez | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 35 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6J. Canvot | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 48 | 81 % | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 5A. Disasi | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0,33 | 34 | 79 % | 0 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 26C. Richards | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 45 | 64 % | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 3T. Mitchell | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 30 | 73 % | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 18D. Kamada | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 33 | 79 % | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 20A. Wharton | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 40 | 60 % | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 25A. Khalaili | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 73 % | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| 10Yeremy Pino | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 46 | 67 % | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 11D. McNeil | 63 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 13 | 85 % | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 14J. Mateta | 62 | 6,4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0,90 | 8 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 24D. Osorio | 27 | 6,6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,16 | 12 | 92 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9E. Nketiah | 28 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Newcastle | |||||||||||||||
| 21L. Horníček | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 47 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 |
| 3L. Hall | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 39 | 72 % | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 33D. Burn | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,08 | 40 | 85 % | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 5F. Schär | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 45 | 78 % | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 37A. Dedić | 95 | 7,1 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 40 | 70 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 7Joelinton | 85 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,08 | 32 | 66 % | 1 | 2 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 6Nico González | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 70 % | 0 | 2 | 2 | 7 | 0 | 1 |
| 11H. Barnes | 77 | 7,8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0,28 | 18 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 28J. Willock | 77 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,04 | 20 | 70 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 23J. Murphy | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 14 | 93 % | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 10W. Osula | 77 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,54 | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19A. Elanga | 13 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 67 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 12M. Thiaw | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 14Sean Steur | 5 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41J. Ramsey | 13 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 40 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 9Y. Wissa | 13 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |