Sari la conținut

Harvey Barnes

Extremă stânga · Nr. 11

Vârstă
28
Înălțime
182 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
32 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Harvey Barnes: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueNewcastle United7630120000
EFL CupNewcastle United2135200100
2025/26
Premier LeagueNewcastle United371.9617101810
UEFA Champions LeagueNewcastle United12809640300
EFL CupNewcastle United5287010300
FA CupNewcastle United3300300010
2024/25
Premier LeagueNewcastle United331.7549501600
EFL CupNewcastle United5266000200
FA CupNewcastle United2101000000
2023/24
Premier LeagueNewcastle United217945301430
FA CupNewcastle United158000100
UEFA Champions LeagueNewcastle United11000100
2022/23
Premier LeagueLeicester City342.7181310230
EFL CupLeicester City4349010000
FA CupLeicester City2180010000
2021/22
Premier LeagueLeicester City322.1056100820
UEFA Conference LeagueLeicester City8520220100
UEFA Europa LeagueLeicester City4275120100
FA CupLeicester City2135100000
Community ShieldLeicester City178000000
EFL CupLeicester City190100000
2020/21
Premier LeagueLeicester City251.950940300
UEFA Europa LeagueLeicester City8485300310
FA CupLeicester City2172100000
2019/20
Premier LeagueLeicester City362.0906801200
EFL CupLeicester City3200010100
FA CupLeicester City3190100100
2018/19
ChampionshipWest Bromwich Albion262.225970010
Premier LeagueLeicester City161.009120500
EFL CupWest Bromwich Albion2103010100
2017/18
ChampionshipBarnsley FC231.404540510
Premier League 2Leicester City U217630510000
Premier LeagueLeicester City38000300
EFL CupBarnsley FC2161010000
FA CupLeicester City2122000000
EFL TrophyLeicester City U21190010000
2016/17
League OneMilton Keynes Dons211.684610310
Premier League 2Leicester City U21131.087521120
UEFA Youth LeagueLeicester City UEFA U195450220020
EFL TrophyLeicester City U214285000100
Premier League International Cup U21Leicester City U213270000000
UEFA Champions LeagueLeicester City114000100
2015/16
Premier League 2Leicester City U217241020500
2014/15
FA Youth CupLeicester City U184295100100
Total carieră43428.711111701117180
Arată toate sezoanele (13)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Harvey Barnes: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
Acasă: Aston Villa · Premier League0:1ÎnfrângereTitular906,600300,2720
În deplasare: Coventry City · Premier League4:1ÎnfrângereTitular906,700310,3528

Carieră și transferuri

  1. Leicester→Newcastle United

    TransferSumă de transfer 44 mil. EUR · Valoare de piață 35 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  2. West Brom→Leicester

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 1,5 mil. EUR · Sezonul 2018/19

  3. Leicester→West Brom

    ÎmprumutValoare de piață 250 K EUR · Sezonul 2018/19

  4. Leicester U21→Leicester

    TransferValoare de piață 250 K EUR · Sezonul 2018/19

  5. Barnsley→Leicester U21

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 250 K EUR · Sezonul 2017/18

  6. Leicester U21→Barnsley

    ÎmprumutValoare de piață 100 K EUR · Sezonul 2017/18

  7. MK Dons→Leicester U21

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 100 K EUR · Sezonul 2016/17

  8. Leicester U21→MK Dons

    ÎmprumutSezonul 2016/17

  9. Leicester U18→Leicester U21

    TransferSezonul 2016/17

Arată toate transferurile (9)Arată mai puține transferuri