Preskoči na sadržaj

Harvey Barnes

Lijevo krilo · Br. 11

Dob
28
Visina
182 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
32 mil. €

Statistika po sezonama

Harvey Barnes: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaNewcastle United7630120000
EFL CupNewcastle United2135200100
2025/26
Premier ligaNewcastle United371.9617101810
UEFA Champions LeagueNewcastle United12809640300
EFL CupNewcastle United5287010300
FA CupNewcastle United3300300010
2024/25
Premier ligaNewcastle United331.7549501600
EFL CupNewcastle United5266000200
FA CupNewcastle United2101000000
2023/24
Premier ligaNewcastle United217945301430
FA CupNewcastle United158000100
UEFA Champions LeagueNewcastle United11000100
2022/23
Premier LeagueLeicester City342.7181310230
EFL CupLeicester City4349010000
FA CupLeicester City2180010000
2021/22
Premier LeagueLeicester City322.1056100820
UEFA Conference LeagueLeicester City8520220100
UEFA Europa LeagueLeicester City4275120100
FA CupLeicester City2135100000
Community ShieldLeicester City178000000
EFL CupLeicester City190100000
2020/21
Premier LeagueLeicester City251.950940300
UEFA Europa LeagueLeicester City8485300310
FA CupLeicester City2172100000
2019/20
Premier LeagueLeicester City362.0906801200
EFL CupLeicester City3200010100
FA CupLeicester City3190100100
2018/19
ChampionshipWest Bromwich Albion262.225970010
Premier LeagueLeicester City161.009120500
EFL CupWest Bromwich Albion2103010100
2017/18
ChampionshipBarnsley FC231.404540510
Premier League 2Leicester City U217630510000
Premier LeagueLeicester City38000300
EFL CupBarnsley FC2161010000
FA CupLeicester City2122000000
EFL TrophyLeicester City U21190010000
2016/17
League OneMilton Keynes Dons211.684610310
Premier League 2Leicester City U21131.087521120
UEFA Youth LeagueLeicester City UEFA U195450220020
EFL TrophyLeicester City U214285000100
Premier League International Cup U21Leicester City U213270000000
UEFA Champions LeagueLeicester City114000100
2015/16
Premier League 2Leicester City U217241020500
2014/15
FA Youth CupLeicester City U184295100100
Ukupno u karijeri43428.711111701117180
Prikaži sve sezone (13)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Harvey Barnes: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
Kod kuće: Aston Villa · Premier liga0:1PorazStart906,600300,2720
U gostima: Coventry City · Premier liga4:1PorazStart906,700310,3528

Karijera i transferi

  1. Leicester→Newcastle United

    TransferOdšteta 44 mil. € · Tržišna vrijednost 35 mil. € · Sezona 2023/24

  2. West Brom→Leicester

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 1,5 mil. € · Sezona 2018/19

  3. Leicester→West Brom

    PosudbaTržišna vrijednost 250 tis. € · Sezona 2018/19

  4. Leicester U21→Leicester

    TransferTržišna vrijednost 250 tis. € · Sezona 2018/19

  5. Barnsley→Leicester U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 250 tis. € · Sezona 2017/18

  6. Leicester U21→Barnsley

    PosudbaTržišna vrijednost 100 tis. € · Sezona 2017/18

  7. MK Dons→Leicester U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 100 tis. € · Sezona 2016/17

  8. Leicester U21→MK Dons

    PosudbaSezona 2016/17

  9. Leicester U18→Leicester U21

    TransferSezona 2016/17

Prikaži sve transfere (9)Prikaži manje transfera