Sari la conținut

Joseph Willock

Mijlocaș central · Nr. 28

Vârstă
27
Înălțime
179 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
18 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Joseph Willock: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueNewcastle United7403200200
EFL CupNewcastle United2154100000
2025/26
Premier LeagueNewcastle United249800201430
UEFA Champions LeagueNewcastle United9312100630
EFL CupNewcastle United3188010000
FA CupNewcastle United3170000100
2024/25
Premier LeagueNewcastle United321.0730202140
EFL CupNewcastle United7297100300
FA CupNewcastle United2154200110
2023/24
Premier LeagueNewcastle United9419100400
FA CupNewcastle United2124000000
UEFA Champions LeagueNewcastle United2100000100
EFL CupNewcastle United164100010
2022/23
Premier LeagueNewcastle United352.578360410
EFL CupNewcastle United7360000200
FA CupNewcastle United130000100
2021/22
Premier LeagueNewcastle United292.045200500
EFL CupNewcastle United114000100
FA CupNewcastle United130000100
2020/21
Premier LeagueNewcastle United14979800300
Premier LeagueArsenal FC7235000510
UEFA Europa LeagueArsenal FC5344330110
EFL CupArsenal FC3258000000
Community ShieldArsenal FC18000100
FA CupArsenal FC166000000
Premier League 2Arsenal FC U21190000000
2019/20
Premier LeagueArsenal FC298421102120
UEFA Europa LeagueArsenal FC8560200110
FA CupArsenal FC5275000200
EFL CupArsenal FC2180200010
2018/19
Premier League 2Arsenal FC U21121.025620010
UEFA Europa LeagueArsenal FC3192100100
EFL TrophyArsenal FC U212180301010
Premier LeagueArsenal FC264000100
FA CupArsenal FC190200000
2017/18
Premier League 2Arsenal FC U21121.071150020
Premier League International Cup U21Arsenal FC U215480110000
UEFA Europa LeagueArsenal FC5273000200
EFL CupArsenal FC396000200
Premier LeagueArsenal FC282000100
FA CupArsenal FC165000000
2016/17
U18 Premier LeagueArsenal FC U18211.509442501
U18 Premier League - National FinalArsenal FC U186524461010
Premier League 2Arsenal FC U212128000100
Total carieră33019.11152334114241
Arată toate sezoanele (11)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Joseph Willock: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
Acasă: Aston Villa · Premier League0:1ÎnfrângereTitular566,900100,0320
În deplasare: Coventry City · Premier League4:1ÎnfrângereTitular596,600500,3124

Carieră și transferuri

  1. Arsenal FC→Newcastle United

    TransferSumă de transfer 29,4 mil. EUR · Valoare de piață 16 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  2. Newcastle United→Arsenal FC

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 16 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  3. Arsenal FC→Newcastle United

    ÎmprumutValoare de piață 16 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  4. Arsenal U21→Arsenal FC

    TransferSezonul 2019/20

  5. Arsenal U18→Arsenal U21

    TransferSezonul 2017/18

  6. Arsenal Youth→Arsenal U18

    TransferSezonul 2015/16