Preskoči na sadržaj

Joseph Willock

Središnji vezni · Br. 28

Dob
27
Visina
179 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
18 mil. €

Statistika po sezonama

Joseph Willock: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaNewcastle United7403200200
EFL CupNewcastle United2154100000
2025/26
Premier ligaNewcastle United249800201430
UEFA Champions LeagueNewcastle United9312100630
EFL CupNewcastle United3188010000
FA CupNewcastle United3170000100
2024/25
Premier ligaNewcastle United321.0730202140
EFL CupNewcastle United7297100300
FA CupNewcastle United2154200110
2023/24
Premier ligaNewcastle United9419100400
FA CupNewcastle United2124000000
UEFA Champions LeagueNewcastle United2100000100
EFL CupNewcastle United164100010
2022/23
Premier ligaNewcastle United352.578360410
EFL CupNewcastle United7360000200
FA CupNewcastle United130000100
2021/22
Premier ligaNewcastle United292.045200500
EFL CupNewcastle United114000100
FA CupNewcastle United130000100
2020/21
Premier ligaNewcastle United14979800300
Premier ligaArsenal FC7235000510
UEFA Europa LeagueArsenal FC5344330110
EFL CupArsenal FC3258000000
Community ShieldArsenal FC18000100
FA CupArsenal FC166000000
Premier League 2Arsenal FC U21190000000
2019/20
Premier ligaArsenal FC298421102120
UEFA Europa LeagueArsenal FC8560200110
FA CupArsenal FC5275000200
EFL CupArsenal FC2180200010
2018/19
Premier League 2Arsenal FC U21121.025620010
UEFA Europa LeagueArsenal FC3192100100
EFL TrophyArsenal FC U212180301010
Premier ligaArsenal FC264000100
FA CupArsenal FC190200000
2017/18
Premier League 2Arsenal FC U21121.071150020
Premier League International Cup U21Arsenal FC U215480110000
UEFA Europa LeagueArsenal FC5273000200
EFL CupArsenal FC396000200
Premier ligaArsenal FC282000100
FA CupArsenal FC165000000
2016/17
U18 Premier LeagueArsenal FC U18211.509442501
U18 Premier League - National FinalArsenal FC U186524461010
Premier League 2Arsenal FC U212128000100
Ukupno u karijeri33019.11152334114241
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Joseph Willock: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
Kod kuće: Aston Villa · Premier liga0:1PorazStart566,900100,0320
U gostima: Coventry City · Premier liga4:1PorazStart596,600500,3124

Karijera i transferi

  1. Arsenal FC→Newcastle United

    TransferOdšteta 29,4 mil. € · Tržišna vrijednost 16 mil. € · Sezona 2021/22

  2. Newcastle United→Arsenal FC

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 16 mil. € · Sezona 2020/21

  3. Arsenal FC→Newcastle United

    PosudbaTržišna vrijednost 16 mil. € · Sezona 2020/21

  4. Arsenal U21→Arsenal FC

    TransferSezona 2019/20

  5. Arsenal U18→Arsenal U21

    TransferSezona 2017/18

  6. Arsenal Youth→Arsenal U18

    TransferSezona 2015/16