Přejít na obsah

Joseph Willock

Střední záložník · Č. 28

Věk
27
Výška
179 cm
Preferovaná noha
Pravá
Tržní hodnota
18 mil. €

Statistiky po sezónách

Joseph Willock: statistiky podle sezón a soutěží, od nejnovějších
Soutěž a týmZMinGAPen.Z lav.ŽKČK
2026/27
Premier LeagueNewcastle United7403200200
EFL CupNewcastle United2154100000
2025/26
Premier LeagueNewcastle United249800201430
UEFA Champions LeagueNewcastle United9312100630
EFL CupNewcastle United3188010000
FA CupNewcastle United3170000100
2024/25
Premier LeagueNewcastle United321 0730202140
EFL CupNewcastle United7297100300
FA CupNewcastle United2154200110
2023/24
Premier LeagueNewcastle United9419100400
FA CupNewcastle United2124000000
UEFA Champions LeagueNewcastle United2100000100
EFL CupNewcastle United164100010
2022/23
Premier LeagueNewcastle United352 578360410
EFL CupNewcastle United7360000200
FA CupNewcastle United130000100
2021/22
Premier LeagueNewcastle United292 045200500
EFL CupNewcastle United114000100
FA CupNewcastle United130000100
2020/21
Premier LeagueNewcastle United14979800300
Premier LeagueArsenal FC7235000510
UEFA Europa LeagueArsenal FC5344330110
EFL CupArsenal FC3258000000
Community ShieldArsenal FC18000100
FA CupArsenal FC166000000
Premier League 2Arsenal FC U21190000000
2019/20
Premier LeagueArsenal FC298421102120
UEFA Europa LeagueArsenal FC8560200110
FA CupArsenal FC5275000200
EFL CupArsenal FC2180200010
2018/19
Premier League 2Arsenal FC U21121 025620010
UEFA Europa LeagueArsenal FC3192100100
EFL TrophyArsenal FC U212180301010
Premier LeagueArsenal FC264000100
FA CupArsenal FC190200000
2017/18
Premier League 2Arsenal FC U21121 071150020
Premier League International Cup U21Arsenal FC U215480110000
UEFA Europa LeagueArsenal FC5273000200
EFL CupArsenal FC396000200
Premier LeagueArsenal FC282000100
FA CupArsenal FC165000000
2016/17
U18 Premier LeagueArsenal FC U18211 509442501
U18 Premier League - National FinalArsenal FC U186524461010
Premier League 2Arsenal FC U212128000100
Celkem za kariéru33019 11152334114241
Zobrazit všechny sezóny (11)Zobrazit méně sezón

Poslední zápasy

Joseph Willock: poslední zápasy, od nejnovějších
ZápasVýsledekRoleMinHod.GAStř.Na br.xGPřihr.
Doma: Aston Villa · Premier League0:1ProhraZákl.566,900100,0320
Venku: Coventry City · Premier League4:1ProhraZákl.596,600500,3124

Kariéra a přestupy

  1. Arsenal FC→Newcastle United

    PřestupPřestupní částka 29,4 mil. € · Tržní hodnota 16 mil. € · Sezóna 2021/22

  2. Newcastle United→Arsenal FC

    Konec hostováníTržní hodnota 16 mil. € · Sezóna 2020/21

  3. Arsenal FC→Newcastle United

    HostováníTržní hodnota 16 mil. € · Sezóna 2020/21

  4. Arsenal U21→Arsenal FC

    PřestupSezóna 2019/20

  5. Arsenal U18→Arsenal U21

    PřestupSezóna 2017/18

  6. Arsenal Youth→Arsenal U18

    PřestupSezóna 2015/16