Sari la conținut

Christopher Richards

Fundaș central · Nr. 26

Vârstă
26
Înălțime
189 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
28 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Christopher Richards: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDAutog.IntrăriCG2 CGCR
2026/27
Premier LeagueCrystal Palace76300000100
UEFA Europa LeagueCrystal Palace21641000100
2025/26
Premier LeagueCrystal Palace332.8261002400
UEFA Conference LeagueCrystal Palace121.0210001200
EFL CupCrystal Palace21041001000
Community ShieldCrystal Palace1900000000
FA CupCrystal Palace1900000000
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace1900000000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace241.9251002210
FA CupCrystal Palace65400100200
EFL CupCrystal Palace21700001000
2023/24
Premier LeagueCrystal Palace262.0911103300
EFL CupCrystal Palace21800000000
FA CupCrystal Palace21800000000
Premier League 2Crystal Palace U211900000100
2022/23
Premier LeagueCrystal Palace94430005000
EFL CupCrystal Palace1900000000
Premier League 2Crystal Palace U211650000000
Premier League International Cup U21Crystal Palace U211900000000
2021/22
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim191.3001106100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim21800000100
BundesligaBayern Munich120001000
DFB-PokalBayern Munich1450001000
2020/21
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim119470100100
3. LigaFC Bayern Munich II87200100200
BundesligaBayern Munich3880102000
UEFA Champions LeagueBayern Munich31280002000
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim21800000000
Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Munich1140001000
2019/20
3. LigaFC Bayern Munich II302.6784010500
BundesligaBayern Munich160001000
2018/19
A-Juniors Bundesliga South/Southwest (- 23/24)FC Bayern Munich U19211.7301102400
UEFA Youth LeagueBayern Munich UEFA U1965400000200
DFB-Pokal der JuniorenFC Bayern Munich U1921801000000
Total carieră24519.6171271313210
Arată toate sezoanele (9)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Christopher Richards: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
În deplasare: Brighton & Hove Albion · Premier League5:0ÎnfrângereTitular905,90000–57
Acasă: Nottingham Forest · Premier League3:1VictorieTitular907,000100,0647

Carieră și transferuri

  1. Bayern Munich→Crystal Palace

    TransferSumă de transfer 12 mil. EUR · Valoare de piață 7,5 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  2. Hoffenheim→Bayern Munich

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 7,5 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  3. Bayern Munich→Hoffenheim

    ÎmprumutValoare de piață 7,5 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  4. Hoffenheim→Bayern Munich

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 7,5 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  5. Bayern Munich→Hoffenheim

    ÎmprumutSumă de transfer 250 K EUR · Valoare de piață 5 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  6. FC Bayern II→Bayern Munich

    TransferValoare de piață 1,8 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  7. FC Bayern U19→FC Bayern II

    TransferValoare de piață 50 K EUR · Sezonul 2019/20

  8. Dallas→FC Bayern U19

    TransferSumă de transfer 5,3 mil. EUR · Valoare de piață 50 K EUR · Sezonul 2018/19

  9. FC Bayern U19→Dallas

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 50 K EUR · Sezonul 2018/19

  10. Dallas→FC Bayern U19

    ÎmprumutValoare de piață 50 K EUR · Sezonul 2018/19

  11. Dallas Academy→Dallas

    TransferSezonul 2017/18

  12. Texans SC→Dallas Academy

    TransferSezonul 2017/18

  13. Alabama FC→Texans SC

    TransferSezonul 2016/17

Arată toate transferurile (13)Arată mai puține transferuri