Przejdź do treści

Christopher Richards

Środkowy obrońca · Nr 26

Wiek
26
Wzrost
189 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
28 mln €

Statystyki w sezonach

Christopher Richards: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueCrystal Palace76300000100
UEFA Europa LeagueCrystal Palace21641000100
2025/26
Premier LeagueCrystal Palace3328261002400
UEFA Conference LeagueCrystal Palace1210210001200
EFL CupCrystal Palace21041001000
Community ShieldCrystal Palace1900000000
FA CupCrystal Palace1900000000
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace1900000000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace2419251002210
FA CupCrystal Palace65400100200
EFL CupCrystal Palace21700001000
2023/24
Premier LeagueCrystal Palace2620911103300
EFL CupCrystal Palace21800000000
FA CupCrystal Palace21800000000
Premier League 2Crystal Palace U211900000100
2022/23
Premier LeagueCrystal Palace94430005000
EFL CupCrystal Palace1900000000
Premier League 2Crystal Palace U211650000000
Premier League International Cup U21Crystal Palace U211900000000
2021/22
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim1913001106100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim21800000100
BundesligaBayern Munich120001000
DFB-PokalBayern Munich1450001000
2020/21
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim119470100100
3. LigaFC Bayern Munich II87200100200
BundesligaBayern Munich3880102000
UEFA Champions LeagueBayern Munich31280002000
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim21800000000
Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Munich1140001000
2019/20
3. LigaFC Bayern Munich II3026784010500
BundesligaBayern Munich160001000
2018/19
A-Juniors Bundesliga South/Southwest (- 23/24)FC Bayern Munich U192117301102400
UEFA Youth LeagueBayern Munich UEFA U1965400000200
DFB-Pokal der JuniorenFC Bayern Munich U1921801000000
Łącznie w karierze24519 6171271313210
Pokaż wszystkie sezony (9)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Christopher Richards: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
Na wyjeździe: Brighton & Hove Albion · Premier League5:0PorażkaPodst.905,90000–57
U siebie: Nottingham Forest · Premier League3:1ZwycięstwoPodst.907,000100,0647

Kariera i transfery

  1. Bayern Munich→Crystal Palace

    TransferKwota transferu 12 mln € · Wartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2022/23

  2. Hoffenheim→Bayern Munich

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2021/22

  3. Bayern Munich→Hoffenheim

    WypożyczenieWartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2021/22

  4. Hoffenheim→Bayern Munich

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2020/21

  5. Bayern Munich→Hoffenheim

    WypożyczenieKwota transferu 250 tys. € · Wartość rynkowa 5 mln € · Sezon 2020/21

  6. FC Bayern II→Bayern Munich

    TransferWartość rynkowa 1,8 mln € · Sezon 2020/21

  7. FC Bayern U19→FC Bayern II

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2019/20

  8. Dallas→FC Bayern U19

    TransferKwota transferu 5,3 mln € · Wartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2018/19

  9. FC Bayern U19→Dallas

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2018/19

  10. Dallas→FC Bayern U19

    WypożyczenieWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2018/19

  11. Dallas Academy→Dallas

    TransferSezon 2017/18

  12. Texans SC→Dallas Academy

    TransferSezon 2017/18

  13. Alabama FC→Texans SC

    TransferSezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (13)Pokaż mniej transferów