Preskoči na sadržaj

Christopher Richards

Stoper · Br. 26

Dob
26
Visina
189 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
28 mil. €

Statistika po sezonama

Christopher Richards: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAAGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premier ligaCrystal Palace76300000100
UEFA Europa LeagueCrystal Palace21641000100
2025/26
Premier ligaCrystal Palace332.8261002400
UEFA Conference LeagueCrystal Palace121.0210001200
EFL CupCrystal Palace21041001000
Community ShieldCrystal Palace1900000000
FA CupCrystal Palace1900000000
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace1900000000
2024/25
Premier ligaCrystal Palace241.9251002210
FA CupCrystal Palace65400100200
EFL CupCrystal Palace21700001000
2023/24
Premier ligaCrystal Palace262.0911103300
EFL CupCrystal Palace21800000000
FA CupCrystal Palace21800000000
Premier League 2Crystal Palace U211900000100
2022/23
Premier ligaCrystal Palace94430005000
EFL CupCrystal Palace1900000000
Premier League 2Crystal Palace U211650000000
Premier League International Cup U21Crystal Palace U211900000000
2021/22
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim191.3001106100
DFB-PokalTSG 1899 Hoffenheim21800000100
BundesligaBayern Munich120001000
DFB-PokalBayern Munich1450001000
2020/21
BundesligaTSG 1899 Hoffenheim119470100100
3. LigaFC Bayern Munich II87200100200
BundesligaBayern Munich3880102000
UEFA Champions LeagueBayern Munich31280002000
UEFA Europa LeagueTSG 1899 Hoffenheim21800000000
Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Munich1140001000
2019/20
3. LigaFC Bayern Munich II302.6784010500
BundesligaBayern Munich160001000
2018/19
A-Juniors Bundesliga South/Southwest (- 23/24)FC Bayern Munich U19211.7301102400
UEFA Youth LeagueBayern Munich UEFA U1965400000200
DFB-Pokal der JuniorenFC Bayern Munich U1921801000000
Ukupno u karijeri24519.6171271313210
Prikaži sve sezone (9)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Christopher Richards: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
U gostima: Brighton & Hove Albion · Premier liga5:0PorazStart905,90000–57
Kod kuće: Nottingham Forest · Premier liga3:1PobjedaStart907,000100,0647

Karijera i transferi

  1. Bayern Munich→Crystal Palace

    TransferOdšteta 12 mil. € · Tržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2022/23

  2. Hoffenheim→Bayern Munich

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2021/22

  3. Bayern Munich→Hoffenheim

    PosudbaTržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2021/22

  4. Hoffenheim→Bayern Munich

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2020/21

  5. Bayern Munich→Hoffenheim

    PosudbaOdšteta 250 tis. € · Tržišna vrijednost 5 mil. € · Sezona 2020/21

  6. FC Bayern II→Bayern Munich

    TransferTržišna vrijednost 1,8 mil. € · Sezona 2020/21

  7. FC Bayern U19→FC Bayern II

    TransferTržišna vrijednost 50 tis. € · Sezona 2019/20

  8. Dallas→FC Bayern U19

    TransferOdšteta 5,3 mil. € · Tržišna vrijednost 50 tis. € · Sezona 2018/19

  9. FC Bayern U19→Dallas

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 50 tis. € · Sezona 2018/19

  10. Dallas→FC Bayern U19

    PosudbaTržišna vrijednost 50 tis. € · Sezona 2018/19

  11. Dallas Academy→Dallas

    TransferSezona 2017/18

  12. Texans SC→Dallas Academy

    TransferSezona 2017/18

  13. Alabama FC→Texans SC

    TransferSezona 2016/17

Prikaži sve transfere (13)Prikaži manje transfera