CS Minaur Baia Mare – CSU Suceava: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Remis | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,12 | 12,0 | 7,60 | 90,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 55,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,83 | 1,83 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −5,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92% | 1,88 | 1,80 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90% | 1,04 | 1,02 | 3,45 | 90% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Remis | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,6% | 1,32 | 9,25 | 4,00 | 89,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,07 | 7,00 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 56,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,64 | 2,02 | 90,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 57,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,83 | 1,85 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 58,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,91 | 1,77 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 59,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,5% | 2,10 | 1,59 | 90,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 28,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,84 | 1,82 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 29,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,94 | 1,74 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 31,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,75 | 1,98 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 26,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,88 | 1,82 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 27,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,98 | 1,75 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −6,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 2,17 | 1,53 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −4,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 90,4% | 1,72 | 1,90 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −3,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,54 | 2,15 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · 1X2
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 11 bukmacherów.
- 1CS Minaur Baia Mare1,19 1,12−5,9%
- XRemis11,5 12,0+4,3%
- 2CSU Suceava5,67 7,60+33,9%