CS Minaur Baia Mare – CSU Suceava: kertoimet
Ottelun lopputulos
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Tasapeli | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 % | 1,12 | 12,0 | 7,60 | 90,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 55,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −5,5
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 % | 1,04 | 1,02 | 3,45 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Tasapeli | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,6 % | 1,32 | 9,25 | 4,00 | 89,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 % | 1,07 | 7,00 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 56,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 % | 1,64 | 2,02 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 57,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 58,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 59,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 % | 2,10 | 1,59 | 90,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 28,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,84 | 1,82 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 29,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 31,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 26,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 27,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −6,5
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 % | 2,17 | 1,53 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −4,5
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 % | 1,72 | 1,90 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −3,5
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 % | 1,54 | 2,15 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · 1X2
Ottelun alkuun asti · 11 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1CS Minaur Baia Mare1,19 1,12−5,9 %
- XTasapeli11,5 12,0+4,3 %
- 2CSU Suceava5,67 7,60+33,9 %