CS Minaur Baia Mare – CSU Suceava: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Oavgjort | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,12 | 12,0 | 7,60 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 55,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −5,5
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,04 | 1,02 | 3,45 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Oavgjort | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,32 | 9,25 | 4,00 | 89,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,07 | 7,00 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,64 | 2,02 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 2,10 | 1,59 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,84 | 1,82 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 29,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 31,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 26,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −6,5
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,17 | 1,53 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,72 | 1,90 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,54 | 2,15 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1CS Minaur Baia Mare1,19 1,12−5,9 %
- XOavgjort11,5 12,0+4,3 %
- 2CSU Suceava5,67 7,60+33,9 %