Tečajevi CS Minaur Baia Mare – CSU Suceava
Konačni ishod
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Neriješeno | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj11 kladionica · Isplativost 90,3 % | 1,12 | 12,0 | 7,60 | 90,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 55,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Azijski hendikep −5,5
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Dvostruka šansa
| Vrsta oklade | 1X · Domaćin ili neriješeno | 12 · Domaćin ili gost | X2 · Neriješeno ili gost | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90 % | 1,04 | 1,02 | 3,45 | 90 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | X · Neriješeno | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,6 % | 1,32 | 9,25 | 4,00 | 89,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ishod bez neriješenog
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,8 % | 1,07 | 7,00 | 92,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 56,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 90,7 % | 1,64 | 2,02 | 90,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 57,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 58,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 59,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 90,5 % | 2,10 | 1,59 | 90,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 28,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 91,5 % | 1,84 | 1,82 | 91,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 29,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 31,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 26,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 27,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Azijski hendikep −6,5
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 89,7 % | 2,17 | 1,53 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Azijski hendikep −4,5
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,72 | 1,90 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Azijski hendikep −3,5
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 89,7 % | 1,54 | 2,15 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Azijski hendikep −2,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CS Minaur Baia Mare | 2 · CSU Suceava | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Kretanje tečajeva · 1X2
Do početka utakmice · Prosječni tečaj 11 kladionica.
- 1CS Minaur Baia Mare1,19 1,12−5,9 %
- XNeriješeno11,5 12,0+4,3 %
- 2CSU Suceava5,67 7,60+33,9 %