HC Zubří – Lovci Lovosice: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zubří | X · Remis | 2 · Lovci Lovosice | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 90,4% | 1,65 | 7,69 | 2,70 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 57,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,90 | 1,78 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,32 | 1,08 | 1,83 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zubří | X · Remis | 2 · Lovci Lovosice | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,3% | 1,72 | 7,90 | 2,50 | 90,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,47 | 2,42 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 55,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 1,65 | 2,06 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 56,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 88,5% | 1,69 | 1,85 | 88,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 58,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 89,2% | 1,73 | 1,84 | 89,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 59,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 90,5% | 1,85 | 1,77 | 90,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 60,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,14 | 1,61 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 27,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,74 | 1,94 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 28,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,74 | 1,95 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 29,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,94 | 1,74 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 30,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,92 | 1,80 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 28,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,75 | 1,98 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · 1X2
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 11 bukmacherów.
- 1HC Zubří1,61 1,65+2,5%
- XRemis7,18 7,69+7%
- 2Lovci Lovosice2,80 2,70−3,6%