HC Zubří – Lovci Lovosice: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · HC Zubří | X · Oavgjort | 2 · Lovci Lovosice | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 7,69 | 2,70 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,32 | 1,08 | 1,83 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · HC Zubří | X · Oavgjort | 2 · Lovci Lovosice | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,72 | 7,90 | 2,50 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,47 | 2,42 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 55,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,65 | 2,06 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 88,5 % | 1,69 | 1,85 | 88,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,73 | 1,84 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,85 | 1,77 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 60,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,14 | 1,61 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 27,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,74 | 1,94 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 29,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 30,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1HC Zubří1,61 1,65+2,5 %
- XOavgjort7,18 7,69+7 %
- 2Lovci Lovosice2,80 2,70−3,6 %