Tečajevi HC Zubří – Lovci Lovosice
Konačni ishod
| Vrsta oklade | 1 · HC Zubří | X · Neriješeno | 2 · Lovci Lovosice | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj11 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,65 | 7,69 | 2,70 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 57,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Azijski hendikep −1,5
| Vrsta oklade | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Dvostruka šansa
| Vrsta oklade | 1X · Domaćin ili neriješeno | 12 · Domaćin ili gost | X2 · Neriješeno ili gost | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,9 % | 1,32 | 1,08 | 1,83 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · HC Zubří | X · Neriješeno | 2 · Lovci Lovosice | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,3 % | 1,72 | 7,90 | 2,50 | 90,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ishod bez neriješenog
| Vrsta oklade | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 91,7 % | 1,47 | 2,42 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 55,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,6 % | 1,65 | 2,06 | 91,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 56,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 88,5 % | 1,69 | 1,85 | 88,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 58,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,73 | 1,84 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 59,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 90,5 % | 1,85 | 1,77 | 90,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 60,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,9 % | 2,14 | 1,61 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 27,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,74 | 1,94 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 28,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 29,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 30,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 28,5
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Kretanje tečajeva · 1X2
Do početka utakmice · Prosječni tečaj 11 kladionica.
- 1HC Zubří1,61 1,65+2,5 %
- XNeriješeno7,18 7,69+7 %
- 2Lovci Lovosice2,80 2,70−3,6 %