HC Zubří – Lovci Lovosice: kertoimet
Ottelun lopputulos
| Vetokohde | 1 · HC Zubří | X · Tasapeli | 2 · Lovci Lovosice | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 % | 1,65 | 7,69 | 2,70 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 57,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 % | 1,32 | 1,08 | 1,83 | 89,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · HC Zubří | X · Tasapeli | 2 · Lovci Lovosice | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 % | 1,72 | 7,90 | 2,50 | 90,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa
| Vetokohde | 1 · HC Zubří | 2 · Lovci Lovosice | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,47 | 2,42 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 55,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,65 | 2,06 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 56,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,5 % | 1,69 | 1,85 | 88,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 58,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,2 % | 1,73 | 1,84 | 89,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 59,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 % | 1,85 | 1,77 | 90,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 60,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,14 | 1,61 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 27,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,74 | 1,94 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 28,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 29,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 30,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 28,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · 1X2
Ottelun alkuun asti · 11 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1HC Zubří1,61 1,65+2,5 %
- XTasapeli7,18 7,69+7 %
- 2Lovci Lovosice2,80 2,70−3,6 %