Przejdź do treści

Viktor Rogan

Prawy obrońca · Nr 19

Wiek
23
Wzrost
178 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
600 tys. €

Statystyki w sezonach

Viktor Rogan: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻKCK
2026/27
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka526702210
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka436000020
UEFA Champions League QualifyingFK Borac Banja Luka215400000
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka21700200
2025/26
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka18141802220
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka14500000
2024/25
Superliga serbskaFK Čukarički1453600930
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka1061400400
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka417700200
Kup BiHFK Borac Banja Luka19000000
Puchar SerbiiFK Čukarički1100100
2023/24
Superliga serbskaFK Čukarički1358800740
Superliga serbskaFK Čukarički48620300
UEFA Conference LeagueFK Čukarički310200200
Puchar SerbiiFK Čukarički210700110
Superkup BiHFK Borac Banja Luka17500000
UEFA Europa League QualifyingFK Čukarički14500000
2022/23
Superliga serbskaFK Čukarički1580211700
Superliga serbskaFK Čukarički757901010
Puchar SerbiiFK Čukarički542000010
UEFA Conference League QualifyingFK Čukarički26900110
2021/22
Superliga serbskaFK Čukarički946802330
Superliga serbskaFK Čukarički422600200
Puchar SerbiiFK Čukarički17800000
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U1918700010
2020/21
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U1928230650020
Superliga serbskaFK Čukarički14100100
2019/20
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U191677710710
Łącznie w karierze17510 5359856230
Pokaż wszystkie sezony (8)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Viktor Rogan: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRola
U siebie: FK Sloga Doboj · Premijer liga BiH2:0ZwycięstwoPodst.

Kariera i transfery

  1. FK Čukarički→FK Borac Banja Luka

    TransferWartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2024/25

  2. Čukarički U19→FK Čukarički

    TransferWartość rynkowa 100 tys. € · Sezon 2021/22

  3. Čukarički U17→Čukarički U19

    TransferSezon 2019/20

  4. Teleoptik U17→Čukarički U17

    TransferSezon 2017/18

  5. Partizan U17→Teleoptik U17

    WypożyczenieSezon 2017/18

  6. Partizan U15→Partizan U17

    TransferSezon 2017/18

  7. Partizan Youth→Partizan U15

    TransferSezon 2016/17

  8. FK Rad Youth→Partizan Youth

    TransferSezon 2014/15

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów