Pređi na sadržaj

Viktor Rogan

Desni bek · Br. 19

Godine
23
Visina
178 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
600 hilj. €

Statistika po sezonama

Viktor Rogan: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka526702210
Liga konferencijaFK Borac Banja Luka436000020
UEFA Champions League QualifyingFK Borac Banja Luka215400000
Liga konferencijaFK Borac Banja Luka21700200
2025/26
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka181.41802220
Liga konferencijaFK Borac Banja Luka14500000
2024/25
Superliga SrbijeFK Čukarički1453600930
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka1061400400
Liga konferencijaFK Borac Banja Luka417700200
Kup BiHFK Borac Banja Luka19000000
Kup SrbijeFK Čukarički1100100
2023/24
Superliga SrbijeFK Čukarički1358800740
Superliga SrbijeFK Čukarički48620300
UEFA Conference LeagueFK Čukarički310200200
Kup SrbijeFK Čukarički210700110
Superkup BiHFK Borac Banja Luka17500000
UEFA Europa League QualifyingFK Čukarički14500000
2022/23
Superliga SrbijeFK Čukarički1580211700
Superliga SrbijeFK Čukarički757901010
Kup SrbijeFK Čukarički542000010
UEFA Conference League QualifyingFK Čukarički26900110
2021/22
Superliga SrbijeFK Čukarički946802330
Superliga SrbijeFK Čukarički422600200
Kup SrbijeFK Čukarički17800000
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U1918700010
2020/21
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U19282.30650020
Superliga SrbijeFK Čukarički14100100
2019/20
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U191677710710
Ukupno u karijeri17510.5359856230
Prikaži sve sezone (8)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Viktor Rogan: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUloga
Kod kuće: FK Sloga Doboj · Premijer liga BiH2:0PobedaStart

Karijera i transferi

  1. FK Čukarički→FK Borac Banja Luka

    TransferTržišna vrednost 800 hilj. € · Sezona 2024/25

  2. Čukarički U19→FK Čukarički

    TransferTržišna vrednost 100 hilj. € · Sezona 2021/22

  3. Čukarički U17→Čukarički U19

    TransferSezona 2019/20

  4. Teleoptik U17→Čukarički U17

    TransferSezona 2017/18

  5. Partizan U17→Teleoptik U17

    PozajmicaSezona 2017/18

  6. Partizan U15→Partizan U17

    TransferSezona 2017/18

  7. Partizan Youth→Partizan U15

    TransferSezona 2016/17

  8. FK Rad Youth→Partizan Youth

    TransferSezona 2014/15

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera