Sari la conținut

Viktor Rogan

Fundaș dreapta · Nr. 19

Vârstă
23
Înălțime
178 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
600 K EUR

Statistici pe sezoane

Viktor Rogan: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDIntrăriCGCR
2026/27
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka526702210
Conference LeagueFK Borac Banja Luka436000020
UEFA Champions League QualifyingFK Borac Banja Luka215400000
Conference LeagueFK Borac Banja Luka21700200
2025/26
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka181.41802220
Conference LeagueFK Borac Banja Luka14500000
2024/25
Superliga SerbieiFK Čukarički1453600930
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka1061400400
Conference LeagueFK Borac Banja Luka417700200
Kup BiHFK Borac Banja Luka19000000
Cupa SerbieiFK Čukarički1100100
2023/24
Superliga SerbieiFK Čukarički1358800740
Superliga SerbieiFK Čukarički48620300
UEFA Conference LeagueFK Čukarički310200200
Cupa SerbieiFK Čukarički210700110
Superkup BiHFK Borac Banja Luka17500000
UEFA Europa League QualifyingFK Čukarički14500000
2022/23
Superliga SerbieiFK Čukarički1580211700
Superliga SerbieiFK Čukarički757901010
Cupa SerbieiFK Čukarički542000010
UEFA Conference League QualifyingFK Čukarički26900110
2021/22
Superliga SerbieiFK Čukarički946802330
Superliga SerbieiFK Čukarički422600200
Cupa SerbieiFK Čukarički17800000
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U1918700010
2020/21
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U19282.30650020
Superliga SerbieiFK Čukarički14100100
2019/20
Omladinska liga SrbijeFK Čukarički U191677710710
Total carieră17510.5359856230
Arată toate sezoanele (8)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Viktor Rogan: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRol
Acasă: FK Sloga Doboj · Liga I bosniacă2:0VictorieTitular

Carieră și transferuri

  1. FK Čukarički→FK Borac Banja Luka

    TransferValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2024/25

  2. Čukarički U19→FK Čukarički

    TransferValoare de piață 100 K EUR · Sezonul 2021/22

  3. Čukarički U17→Čukarički U19

    TransferSezonul 2019/20

  4. Teleoptik U17→Čukarički U17

    TransferSezonul 2017/18

  5. Partizan U17→Teleoptik U17

    ÎmprumutSezonul 2017/18

  6. Partizan U15→Partizan U17

    TransferSezonul 2017/18

  7. Partizan Youth→Partizan U15

    TransferSezonul 2016/17

  8. FK Rad Youth→Partizan Youth

    TransferSezonul 2014/15

Arată toate transferurile (8)Arată mai puține transferuri