Marius Gersbeck
Bramkarz · Nr 35
- Wiek
- 31
- Wzrost
- 187 cm
- Lepsza noga
- Lewa
- Wartość rynkowa
- 500 tys. €
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Min | B | A | Sam. | ŻK | CK | Czyste | BS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||||||||
| 2. BundesligaHertha BSC | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 |
| DFB-PokalHertha BSC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2025/26 | |||||||||
| 2. BundesligaHertha BSC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2024/25 | |||||||||
| 2. BundesligaHertha BSC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
| DFB-PokalHertha BSC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2023/24 | |||||||||
| 2. BundesligaHertha BSC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| DFB-PokalHertha BSC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2022/23 | |||||||||
| 2. BundesligaKarlsruher SC | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 42 |
| DFB-PokalKarlsruher SC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2021/22 | |||||||||
| 2. BundesligaKarlsruher SC | 28 | 2510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | 40 |
| DFB-PokalKarlsruher SC | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| 2020/21 | |||||||||
| 2. BundesligaKarlsruher SC | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 43 |
| DFB-PokalKarlsruher SC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2019/20 | |||||||||
| DFB-PokalKarlsruher SC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2018/19 | |||||||||
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2017/18 | |||||||||
| 3. LigaVfL 1899 Osnabrück | 32 | 2835 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 56 |
| DFB-PokalVfL 1899 Osnabrück | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Niedersachsenpokal (- 17/18)VfL 1899 Osnabrück | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2016/17 | |||||||||
| 3. LigaVfL 1899 Osnabrück | 37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 43 |
| Niedersachsenpokal (- 17/18)VfL 1899 Osnabrück | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2015/16 | |||||||||
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 16 |
| 3. LigaChemnitzer FC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| 2014/15 | |||||||||
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| 2013/14 | |||||||||
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 12 |
| A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24)Hertha BSC U19 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| BundesligaHertha BSC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2012/13 | |||||||||
| A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24)Hertha BSC U19 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 18 |
| Regionalliga NortheastHertha BSC II | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 |
| DFB-Pokal der JuniorenHertha BSC U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2011/12 | |||||||||
| B-Junioren Bundesliga Nord/Nordost (- 23/24)Hertha BSC U17 | 17 | 1370 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 11 |
| German Under-17 ChampionshipHertha BSC U17 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| Łącznie w karierze | 271 | 24 325 | 0 | 1 | 1 | 11 | 2 | 80 | 357 |
Pokaż wszystkie sezony (16)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Ocena | Obr. | B | A | Pod. | Pod. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WNa wyjeździe: 1. FC Kaiserslautern · 2. Bundesliga | 0:3Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,9 | 5 | 0 | 0 | 28 | 50% |
| DU siebie: Arminia Bielefeld · 2. Bundesliga | 1:0Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,9 | 1 | 0 | 0 | 30 | 83% |
| WNa wyjeździe: Holstein Kiel · 2. Bundesliga | 0:0Remis | Podst. | 90 | 7,4 | 3 | 0 | 0 | 28 | 86% |
| DU siebie: Greuther Fürth · 2. Bundesliga | 2:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,2 | 4 | 0 | 0 | 40 | 53% |
| WNa wyjeździe: Dynamo Dresden · 2. Bundesliga | 1:2Zwycięstwo | Podst. | 90 | 6,9 | 1 | 0 | 0 | 47 | 83% |
| WNa wyjeździe: VfL 1899 Osnabrück · 2. Bundesliga | 1:3Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,9 | 6 | 0 | 0 | 49 | 69% |
| DU siebie: 1. FC Magdeburg · 2. Bundesliga | 2:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,0 | 4 | 0 | 0 | 41 | 49% |
Kariera i transfery
Chemnitzer FC→Hertha BSC
Hertha BSC→Chemnitzer FC
Hertha BSC II→Hertha BSC
Hertha BSC U19→Hertha BSC II
Hertha BSC U17→Hertha BSC U19
Hertha BSC Yth.→Hertha BSC U17
Brandenb. Yth.→Hertha BSC Yth.
Siemensst. Yth.→Brandenb. Yth.