Podsumowanie meczu
Z naszych danychWynik końcowy: VfL 1899 Osnabrück 1 – 3 Hertha BSC.
| Dane | VfL 1899 Osnabrück | Hertha BSC |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Wynik końcowy: VfL 1899 Osnabrück 1 – 3 Hertha BSC.
| Dane | VfL 1899 Osnabrück | Hertha BSC |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Posiadanie piłki: VfL 1899 Osnabrück 43%, Hertha BSC 57%
Gole oczekiwane: VfL 1899 Osnabrück 1,73, Hertha BSC 2,14
Strzały: VfL 1899 Osnabrück 14, Hertha BSC 22
Strzały celne: VfL 1899 Osnabrück 7, Hertha BSC 7
Rzuty rożne: VfL 1899 Osnabrück 4, Hertha BSC 5
Podania: VfL 1899 Osnabrück 381, Hertha BSC 509
Bramkarze
Obrony bramkarza: VfL 1899 Osnabrück 4, Hertha BSC 6
Dyscyplina
Faule: VfL 1899 Osnabrück 12, Hertha BSC 12
Spalone: VfL 1899 Osnabrück 0, Hertha BSC 3
Żółte kartki: VfL 1899 Osnabrück 2, Hertha BSC 2
Czerwone kartki: VfL 1899 Osnabrück 0, Hertha BSC 0
| Zawodnik | Min | Ocena | B | A | Strz. | Celne | xG | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL 1899 Osnabrück | |||||||||||||||
| 32J. Krumrey | 90 | 8,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 61% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 25N. Wiemann | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 53 | 74% | 0 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 24J. MüllerC | 89 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 71% | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 27R. Fabinski | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 36 | 67% | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 42J. Gómez | 89 | 8,2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0,26 | 35 | 86% | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 15B. Jacobsen | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 30 | 80% | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 26F. Wagner | 77 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,03 | 34 | 74% | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 31P. Kammerbauer | 77 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 61% | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 21A. Beck | 90 | 7,0 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 40 | 80% | 3 | 3 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| 8L. Münst | 68 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,03 | 18 | 72% | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 11R. Meißner | 90 | 5,2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1,30 | 22 | 64% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22B. Riesselmann | 13 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 4 | 75% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17L. Raimund | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7D. Kyereh | 22 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 9 | 67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20T. Janotta | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 28K. Faber | 13 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Hertha BSC | |||||||||||||||
| 35M. Gersbeck | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 49 | 69% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 22M. Pedersen | 77 | 7,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,31 | 36 | 86% | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 27N. Kolbe | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 65 | 86% | 1 | 2 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 44L. Gechter | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 91 | 88% | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 2J. Eitschberger | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 42 | 86% | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8K. Sessa | 90 | 7,7 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,20 | 48 | 77% | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 41P. Klemens | 87 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 61 | 92% | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 7J. BrekaloC | 90 | 7,0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0,14 | 45 | 64% | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 19O. Adewumi | 77 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 20 | 80% | 0 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 |
| 23J. Þorsteinsson | 87 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,30 | 23 | 70% | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 17S. Grønning | 68 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,32 | 10 | 60% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 47Selim Telib | 10 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 42D. Zeefuik | 13 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 100% | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 20Farid Alfa-Ruprecht | 13 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,45 | 6 | 67% | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 33S. Gouram | 10 | 6,9 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0,20 | 3 | 100% | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9G. Nilsson | 22 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,19 | 6 | 83% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.
Forma