Podsumowanie meczu
Z naszych danychWynik końcowy: Hertha BSC 2 – 1 1. FC Magdeburg.
| Dane | Hertha BSC | 1. FC Magdeburg |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Wynik końcowy: Hertha BSC 2 – 1 1. FC Magdeburg.
| Dane | Hertha BSC | 1. FC Magdeburg |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Posiadanie piłki: Hertha BSC 34%, 1. FC Magdeburg 66%
Gole oczekiwane: Hertha BSC 1,38, 1. FC Magdeburg 0,91
Strzały: Hertha BSC 11, 1. FC Magdeburg 18
Strzały celne: Hertha BSC 5, 1. FC Magdeburg 5
Rzuty rożne: Hertha BSC 5, 1. FC Magdeburg 7
Podania: Hertha BSC 257, 1. FC Magdeburg 503
Bramkarze
Obrony bramkarza: Hertha BSC 4, 1. FC Magdeburg 2
Dyscyplina
Faule: Hertha BSC 17, 1. FC Magdeburg 10
Spalone: Hertha BSC 3, 1. FC Magdeburg 2
Żółte kartki: Hertha BSC 2, 1. FC Magdeburg 2
Czerwone kartki: Hertha BSC 1, 1. FC Magdeburg 1
Niewykorzystani rezerwowi
Niewykorzystani rezerwowi
| Zawodnik | Min | Ocena | B | A | Strz. | Celne | xG | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hertha BSC | ||||||||||||||||
| 35M. Gersbeck | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 49% | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 22M. Pedersen | 86 | 6,6 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 11 | 55% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 27N. Kolbe | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,31 | 31 | 84% | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 44L. Gechter | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 93% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2J. Eitschberger | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 17 | 71% | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 30P. Seguin | 62 | 5,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 24 | 75% | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8K. Sessa | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,11 | 27 | 70% | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 7J. BrekaloC | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,22 | 27 | 70% | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 33S. Gouram | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,08 | 13 | 69% | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 23J. Þorsteinsson | 74 | 6,9 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0,02 | 13 | 54% | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
| 17S. Grønning | 64 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 75% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19O. Adewumi | 45 | 7,6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,35 | 6 | 83% | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 31M. Dárdai | 10 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 41P. Klemens | 26 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 5 | 60% | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 18L. Schuler | 16 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,21 | 4 | 100% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 1. FC Magdeburg | ||||||||||||||||
| 1D. ReimannC | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 59 | 93% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17A. Nollenberger | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,09 | 46 | 83% | 1 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 3A. MacNulty | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 90 | 84% | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
| 5T. Müller | 73 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 40 | 95% | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 |
| 7H. Bockhorn | 83 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 32 | 88% | 0 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 21F. Michel | 90 | 7,5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,25 | 55 | 80% | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 10M. Kwarteng | 89 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 34 | 88% | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 38L. Hyryläinen | 75 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 86% | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 23B. Atik | 90 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,06 | 67 | 78% | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 22M. Żukowski | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0,15 | 12 | 67% | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 8E. Iyoha | 84 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,19 | 16 | 75% | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 11F. Chávez | 12 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,07 | 7 | 86% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26T. Müsel | 15 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 9 | 100% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 28P. Nadjombe | 13 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 83% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9R. Šimić | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.
Forma