Manuel Neuer
Bramkarz · Nr 1
- Wiek
- 40
- Wzrost
- 193 cm
- Lepsza noga
- Prawa
- Wartość rynkowa
- 4 mln €
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Min | B | A | Z ławki | ŻK | CK | Czyste | BS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2025/26 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 22 | 1860 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 20 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 17 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2025 | |||||||||
| FIFA Club World CupBayern Monachium | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
| 2024/25 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 22 | 1980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 10 | 823 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 3 | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 2023/24 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 23 | 2054 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 33 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2022/23 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 11 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 2021/22 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 28 | 2511 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 26 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 9 | 810 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2020/21 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 42 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 |
| FIFA Club World CupBayern Monachium | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| UEFA Super CupBayern Monachium | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2019/20 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 31 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 6 | 540 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2018/19 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 26 | 2303 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 23 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2017/18 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2016/17 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 13 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 9 | 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2015/16 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 34 | 3021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 16 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 11 | 1020 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 11 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2014/15 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 32 | 2866 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 20 | 18 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 13 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 5 | 510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2013/14 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 31 | 2745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 18 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 13 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
| FIFA Club World CupBayern Monachium | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| UEFA Super CupBayern Monachium | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2012/13 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 18 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 11 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupBayern Monachium | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2011/12 | |||||||||
| BundesligaBayern Monachium | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 22 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 12 | 1140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 |
| DFB-PokalBayern Monachium | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 |
| Liga MistrzówBayern Monachium | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2010/11 | |||||||||
| BundesligaSchalke | 34 | 3058 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 44 |
| UEFA Champions LeagueSchalke | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 14 |
| DFB-PokalSchalke | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupSchalke | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2009/10 | |||||||||
| BundesligaSchalke | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 31 |
| DFB-PokalSchalke | 5 | 480 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 |
| 2008/09 | |||||||||
| BundesligaSchalke | 27 | 2430 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | 26 |
| UEFA-Cup (- 2009)Schalke | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| DFB-PokalSchalke | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Regionalliga West (- 11/12)FC Schalke 04 II | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2007/08 | |||||||||
| BundesligaSchalke | 34 | 3060 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | 32 |
| UEFA Champions LeagueSchalke | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 7 |
| DFB-PokalSchalke | 3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| LigapokalSchalke | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| 2006/07 | |||||||||
| BundesligaSchalke | 27 | 2430 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 21 |
| Oberliga Westfalen (94/95 - 07/08)FC Schalke 04 II | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| 2005/06 | |||||||||
| Oberliga Westfalen (94/95 - 07/08)FC Schalke 04 II | 20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 21 |
| 2004/05 | |||||||||
| A-Junioren Bundesliga West (- 23/24)FC Schalke 04 U19 | 18 | 1590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 12 |
| DFB-Pokal der JuniorenFC Schalke 04 U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Oberliga Westfalen (94/95 - 07/08)FC Schalke 04 II | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2003/04 | |||||||||
| A-Junioren Bundesliga West (- 23/24)FC Schalke 04 U19 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 10 |
| Regionalliga Nord (94/95 - 07/08)FC Schalke 04 II | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Łącznie w karierze | 865 | 77 764 | 0 | 6 | 2 | 26 | 1 | 378 | 748 |
Pokaż wszystkie sezony (25)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Ocena | Obr. | B | A | Pod. | Pod. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WNa wyjeździe: Atletico Madryt · Liga Mistrzów | 0:2Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,3 | 3 | 0 | 0 | 28 | 68% |
| DU siebie: Arsenal · Liga Mistrzów | 2:2Remis | Podst. | 90 | 6,2 | 3 | 0 | 0 | 37 | 68% |
| WNa wyjeździe: Augsburg · Bundesliga | 2:2Remis | Podst. | 90 | 6,5 | 3 | 0 | 0 | 17 | 88% |
| DU siebie: Union Berlín · Bundesliga | 7:0Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,6 | 2 | 0 | 0 | 23 | 96% |
| WNa wyjeździe: Schalke · Bundesliga | 0:0Remis | Podst. | 90 | 7,3 | 1 | 0 | 0 | 26 | 96% |
| DU siebie: Stuttgart · Bundesliga | 5:1Zwycięstwo | Podst. | 90 | 7,5 | 3 | 0 | 0 | 48 | 63% |
Kariera i transfery
Schalke 04 U19→Schalke
Schalke 04 U17→Schalke 04 U19
Schalke 04 Yth.→Schalke 04 U17