Stinta Poli Timișoara – ACSM Reşiţa: kursy i typy, poniedziałek 9.11.2026, 13:30
Stinta Poli Timișoara – ACSM Reşiţa,pon. 9 lis13:30
Kto wygra · według średnich kursów9 bukmacherów
- 53% Stinta Poli Timișoara
- 26% Remis
- 21% ACSM Reşiţa
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Remis | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,73 | 3,55 | 4,40 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,90 | 1,79 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92% | 1,85 | 1,83 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,6% | 1,28 | 3,10 | 90,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,90 | 1,79 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Remis | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 2,35 | 2,17 | 4,70 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Remis | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 2,12 | 2,52 | 4,35 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,17 | 1,25 | 1,96 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,04 | 8,50 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
Powyżej/poniżej 1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,3% | 1,15 | 4,20 | 90,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,28 | 3,25 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
Powyżej/poniżej 1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,33 | 2,83 | 90,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,43 | 2,51 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,67 | 2,05 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,16 | 1,60 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,56 | 1,41 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
Powyżej/poniżej 3,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 2,85 | 1,34 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 3,20 | 1,29 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 6,00 | 1,09 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
Powyżej/poniżej 5,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 12,0 | 1,02 | 94% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,40 | 2,71 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,85 | 1,36 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 6,90 | 1,07 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,9% | 19,0 | 1,01 | 95,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,24 | 3,65 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,12 | 1,63 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 4,45 | 1,16 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 11,0 | 1,03 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 1,16 | 4,45 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 1,83 | 1,85 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 3,55 | 1,24 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 7,80 | 1,06 | 93,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,9% | 19,0 | 1,01 | 95,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,54 | 2,30 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 3,60 | 1,24 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,8% | 9,40 | 1,03 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
Handicap azjatycki −2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,70 | 1,10 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
Handicap azjatycki −1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,2% | 3,40 | 1,21 | 89,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,92 | 1,35 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
Handicap azjatycki −1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,52 | 1,41 | 90,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,25 | 1,54 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92% | 1,69 | 2,02 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,47 | 2,37 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
Handicap azjatycki +0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 1,20 | 3,50 | 89,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,18 | 4,15 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,03 | 9,30 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 5,90 | 1,08 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,27 | 1,53 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,15 | 4,40 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 1,01 | 15,0 | 94,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 4,70 | 1,13 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,05 | 1,64 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,18 | 4,10 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 1,01 | 12,0 | 93,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 64,7% | 8,90 | 10,0 | 22,0 | 65,0 | 150,0 | 200,0 | 6,10 | 6,20 | 13,0 | 40,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 7,00 | 7,30 | 14,0 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 300,0 | 11,0 | 12,0 | 26,0 | 70,0 | 150,0 | 225,0 | 27,0 | 29,0 | 60,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 70,0 | 75,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 150,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 64,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 79,9% | 2,72 | 14,0 | 50,0 | 4,40 | 5,10 | 8,70 | 24,0 | 14,0 | 7,10 | 79,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 9 bukmacherów.
- Stinta Poli Timișoara1,74 → 1,73−0,6%
- Remis3,55 → 3,55Bez zmian
- ACSM Reşiţa4,45 → 4,40−1,1%
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest Stinta Poli Timișoara z szansą na wygraną 53%. Remis: 26%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (9 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- pon. 9 lis · 13:30
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.