Stinta Poli Timișoara – ACSM Reşiţa: kurzy a tipy, pondelok 9. 11. 2026 13:30
Stinta Poli Timișoara – ACSM Reşiţa,po 9. 11.13:30
Kto vyhrá · podľa kurzov9 stávkových kancelárií
- 53 % Stinta Poli Timișoara
- 26 % Remíza
- 21 % ACSM Reşiţa
Porovnanie kurzov
Výsledok zápasu: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Remíza | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,73 | 3,55 | 4,40 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,90 | 1,79 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 % | 1,28 | 3,10 | 90,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,90 | 1,79 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Remíza | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 2,35 | 2,17 | 4,70 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Remíza | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 2,12 | 2,52 | 4,35 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca
Dvojitá šanca: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,17 | 1,25 | 1,96 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5
Viac/menej 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,04 | 8,50 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,25
Viac/menej 1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 % | 1,15 | 4,20 | 90,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
Viac/menej 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,28 | 3,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
Viac/menej 1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 1,33 | 2,83 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
Viac/menej 2: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 1,43 | 2,51 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
Viac/menej 2,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,67 | 2,05 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
Viac/menej 2,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,16 | 1,60 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
Viac/menej 3: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 2,56 | 1,41 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
Viac/menej 3,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 2,85 | 1,34 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
Viac/menej 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
Viac/menej 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
Viac/menej 5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,40 | 2,71 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,85 | 1,36 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 6,90 | 1,07 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,24 | 3,65 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5
Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,16 | 4,45 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5
Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5
Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 3,55 | 1,24 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 3,5
Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 7,80 | 1,06 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 4,5
Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5
Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5
Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5
Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 9,40 | 1,03 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 5,70 | 1,10 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,75
Ázijský handicap −1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 % | 3,40 | 1,21 | 89,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,92 | 1,35 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,25
Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,52 | 1,41 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
Ázijský handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 % | 1,47 | 2,37 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 % | 1,20 | 3,50 | 89,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,18 | 4,15 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 1,03 | 9,30 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 5,90 | 1,08 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 2,27 | 1,53 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,15 | 4,40 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 4,70 | 1,13 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 2,05 | 1,64 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,18 | 4,10 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 64,7 % | 8,90 | 10,0 | 22,0 | 65,0 | 150,0 | 200,0 | 6,10 | 6,20 | 13,0 | 40,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 7,00 | 7,30 | 14,0 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 300,0 | 11,0 | 12,0 | 26,0 | 70,0 | 150,0 | 225,0 | 27,0 | 29,0 | 60,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 70,0 | 75,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 150,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 64,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Polčas/konečný výsledok
Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 1/11/1 · Domáci/domáci | 1/X1/X · Domáci/remíza | 1/21/2 · Domáci/hostia | X/1X/1 · Remíza/domáci | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hostia | 2/12/1 · Hostia/domáci | 2/X2/X · Hostia/remíza | 2/22/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 79,9 % | 2,72 | 14,0 | 50,0 | 4,40 | 5,10 | 8,70 | 24,0 | 14,0 | 7,10 | 79,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · 1X2
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.
- Stinta Poli Timișoara1,74 → 1,73−0,6 %
- Remíza3,55 → 3,55Bez zmeny
- ACSM Reşiţa4,45 → 4,40−1,1 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Stinta Poli Timișoara, so šancou na výhru 53 %. Remíza: 26 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (9 stávkových kancelárií).
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.