Stinta Poli Timișoara – ACSM Reşiţa: kertoimet ja ennuste, maanantai 9.11.2026 klo 14.30
Stinta Poli Timișoara – ACSM Reşiţa,ma 9.11.14.30
Kuka voittaa · kertoimien perusteella8 vedonlyöntiyhtiötä
- 53 % Stinta Poli Timișoara
- 26 % Tasapeli
- 21 % ACSM Reşiţa
Kerroinvertailu
Ottelun lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Tasapeli | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,72 | 3,57 | 4,40 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,90 | 1,79 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 % | 1,26 | 3,10 | 89,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,90 | 1,79 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Tasapeli | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 2,35 | 2,17 | 4,70 | 91 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | XX · Tasapeli | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 2,12 | 2,52 | 4,35 | 91 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus
Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,17 | 1,25 | 1,96 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5
Yli/Alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,04 | 8,50 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,25
Yli/Alle 1,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 % | 1,15 | 4,20 | 90,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5
Yli/Alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,28 | 3,25 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,75
Yli/Alle 1,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 % | 1,33 | 2,83 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2
Yli/Alle 2: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,43 | 2,51 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,25
Yli/Alle 2,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,67 | 2,05 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,75
Yli/Alle 2,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,16 | 1,60 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3
Yli/Alle 3: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 2,56 | 1,41 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,25
Yli/Alle 3,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 2,85 | 1,34 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5
Yli/Alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5
Yli/Alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5,5
Yli/Alle 5,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,40 | 2,72 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,85 | 1,36 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 6,90 | 1,07 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,24 | 3,65 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 0,5
Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,16 | 4,45 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 1,5
Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 2,5
Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,55 | 1,24 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 3,5
Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 7,80 | 1,06 | 93,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 4,5
Kotijoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5
Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5
Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5
Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 9,40 | 1,03 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 5,70 | 1,10 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
Aasialainen tasoitus −1,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 % | 3,40 | 1,21 | 89,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,92 | 1,35 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,52 | 1,41 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 % | 1,47 | 2,37 | 90,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25
Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 % | 1,20 | 3,50 | 89,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,18 | 4,15 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,03 | 9,30 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 5,90 | 1,08 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 2,27 | 1,53 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,15 | 4,40 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 4,70 | 1,13 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 2,05 | 1,64 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 1,18 | 4,10 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Stinta Poli Timișoara | 22 · ACSM Reşiţa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Oikea lopputulos
Oikea lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | 7-07-0 | 7-17-1 | 7-27-2 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 64,7 % | 8,90 | 10,0 | 22,0 | 65,0 | 150,0 | 200,0 | 6,10 | 6,20 | 13,0 | 40,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 7,00 | 7,30 | 14,0 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 300,0 | 11,0 | 12,0 | 26,0 | 70,0 | 150,0 | 225,0 | 27,0 | 29,0 | 60,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 70,0 | 75,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 150,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 64,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Puoliaika/lopputulos
Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 1/11/1 · Koti/Koti | 1/X1/X · Koti/Tasapeli | 1/21/2 · Koti/Vieras | X/1X/1 · Tasapeli/Koti | X/XX/X · Tasapeli/Tasapeli | X/2X/2 · Tasapeli/Vieras | 2/12/1 · Vieras/Koti | 2/X2/X · Vieras/Tasapeli | 2/22/2 · Vieras/Vieras | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 79,9 % | 2,72 | 14,0 | 50,0 | 4,40 | 5,10 | 8,70 | 24,0 | 14,0 | 7,10 | 79,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · 1X2
Kertoimien avautumisesta · 8 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- Stinta Poli Timișoara1,77 → 1,72−2,5 %
- Tasapeli3,42 → 3,57+4,4 %
- ACSM Reşiţa4,47 → 4,40−1,7 %
Ennakkoyhteenveto
DatastammeKertoimien mukaan suosikki on Stinta Poli Timișoara: voiton todennäköisyys 53 %. Tasapeli: 26 %.
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko, viimeisimmät tulokset ja keskikertoimet (8 vedonlyöntiyhtiötä).
Ottelun tiedot
- Alkamisaika
- ma 9.11. · 14.30
Keskinäiset ottelut
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.