Chindia Târgoviște – SC Popești-Leordeni: kertoimet ja ennuste, torstai 5.11.2026 klo 17.00
Chindia Târgoviște – SC Popești-Leordeni,to 5.11.17.00
Kuka voittaa · kertoimien perusteella10 vedonlyöntiyhtiötä
- 57 % Chindia Târgoviște
- 24 % Tasapeli
- 19 % SC Popești-Leordeni
Kerroinvertailu
Ottelun lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | XX · Tasapeli | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,61 | 3,80 | 4,82 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,62 | 2,12 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,67 | 2,10 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,25 | 3,32 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | XX · Tasapeli | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 2,15 | 2,42 | 4,50 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | XX · Tasapeli | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 % | 2,02 | 2,72 | 4,15 | 90,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus
Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,17 | 1,22 | 2,05 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5
Yli/Alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5
Yli/Alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,18 | 4,17 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,75
Yli/Alle 1,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 % | 1,20 | 3,65 | 90,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2
Yli/Alle 2: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 % | 1,26 | 3,20 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,25
Yli/Alle 2,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,43 | 2,51 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,75
Yli/Alle 2,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,77 | 1,93 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3
Yli/Alle 3: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,25
Yli/Alle 3,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 2,26 | 1,54 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5
Yli/Alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,52 | 1,45 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,75
Yli/Alle 3,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 2,90 | 1,32 | 90,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4
Yli/Alle 4: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 % | 3,55 | 1,21 | 90,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5
Yli/Alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 4,40 | 1,16 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5,5
Yli/Alle 5,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 8,10 | 1,05 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 6,5
Yli/Alle 6,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,28 | 3,32 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 2,35 | 1,53 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 5,10 | 1,13 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,17 | 4,35 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 7,80 | 1,06 | 93,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 0,5
Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,11 | 5,40 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 1,5
Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,62 | 2,13 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 2,5
Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,92 | 1,35 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 3,5
Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 6,00 | 1,10 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 4,5
Kotijoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5
Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,42 | 2,62 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5
Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5
Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5
Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
Aasialainen tasoitus −1,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,6 % | 3,10 | 1,26 | 89,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 2,67 | 1,40 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 2,37 | 1,48 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 2,10 | 1,62 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 1,44 | 2,45 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25
Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,20 | 3,55 | 89,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,19 | 4,15 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,04 | 8,50 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 5,00 | 1,12 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 2,10 | 1,62 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 1,16 | 4,20 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 1,01 | 13,0 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 4,25 | 1,16 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,97 | 1,70 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,19 | 3,90 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,01 | 11,0 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −1
Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Chindia Târgoviște | XX · Tasapeli | 22 · SC Popești-Leordeni | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89 % | 2,60 | 3,80 | 2,10 | 89 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Oikea lopputulos
Oikea lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 0-60-6 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 3-63-6 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 5-55-5 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | 6-46-4 | 7-07-0 | 7-17-1 | 7-27-2 | 7-37-3 | 8-08-0 | 8-18-1 | 8-28-2 | 9-19-1 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 64 % | 13,0 | 13,5 | 24,0 | 60,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 7,75 | 6,80 | 13,5 | 34,0 | 90,0 | 175,0 | 225,5 | 8,00 | 7,45 | 11,5 | 35,0 | 100,0 | 175,0 | 225,5 | 11,5 | 10,5 | 19,5 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 24,0 | 22,0 | 39,0 | 85,0 | 150,0 | 225,5 | 60,0 | 55,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 125,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 250,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 226,0 | 201,0 | 276,0 | 301,0 | 64 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Puoliaika/lopputulos
Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 1/11/1 · Koti/Koti | 1/X1/X · Koti/Tasapeli | 1/21/2 · Koti/Vieras | X/1X/1 · Tasapeli/Koti | X/XX/X · Tasapeli/Tasapeli | X/2X/2 · Tasapeli/Vieras | 2/12/1 · Vieras/Koti | 2/X2/X · Vieras/Tasapeli | 2/22/2 · Vieras/Vieras | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 79,8 % | 2,50 | 13,0 | 40,0 | 4,67 | 6,00 | 9,25 | 20,5 | 14,0 | 7,00 | 79,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · 1X2
Kertoimien avautumisesta · 10 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- Chindia Târgoviște1,56 → 1,61+3,5 %
- Tasapeli4,10 → 3,80−7,3 %
- SC Popești-Leordeni5,00 → 4,82−3,5 %
Ennakkoyhteenveto
DatastammeKertoimien mukaan suosikki on Chindia Târgoviște: voiton todennäköisyys 57 %. Tasapeli: 24 %.
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko, viimeisimmät tulokset ja keskikertoimet (10 vedonlyöntiyhtiötä).
Ottelun tiedot
- Alkamisaika
- to 5.11. · 17.00
Keskinäiset ottelut
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.