Xavier Musketeers – Mount St. Mary's Mountaineers: kursy
Xavier Musketeers 97, Mount St. Mary's Mountaineers 52
1. kwarta 51–162. kwarta 46–36Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 97,1% | 1,01 | 25,0 | 97,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −26,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −26,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +26,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,87 | 1,87 | 93,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 158,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,90 | 1,84 | 93,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers | X · Remis | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,01 | 25,0 | 17,0 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 149 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 1,33 | 3,00 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 149,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,39 | 2,62 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 150 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,38 | 2,80 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 150,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91% | 1,41 | 2,57 | 91% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 151 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,44 | 2,60 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 151,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,45 | 2,53 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 152 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,50 | 2,50 | 93,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 152,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,45 | 2,41 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 153 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 1,59 | 2,30 | 94% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 153,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,50 | 2,30 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 154 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 1,67 | 2,15 | 94% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 154,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,59 | 2,18 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 155 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,74 | 2,07 | 94,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 155,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,69 | 2,04 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 156 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,5% | 1,87 | 1,95 | 95,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 156,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,74 | 1,95 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 157 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,4% | 2,03 | 1,80 | 95,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 157,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,81 | 1,91 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 158 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 2,10 | 1,71 | 94,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 159 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 2,20 | 1,65 | 94,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 159,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,99 | 1,74 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 160 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 2,35 | 1,56 | 93,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 160,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,10 | 1,66 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 161 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 2,50 | 1,50 | 93,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 161,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,17 | 1,57 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 162 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 2,65 | 1,43 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 162,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,7% | 2,25 | 1,52 | 90,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 163 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 2,85 | 1,37 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 163,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,3% | 2,37 | 1,46 | 90,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 164 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,05 | 1,32 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 164,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,2% | 2,50 | 1,41 | 90,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 165,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90% | 2,62 | 1,37 | 90% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 66,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,10 | 5,75 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 68,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,18 | 4,25 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 70,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,27 | 3,40 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 72,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,40 | 2,70 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 74,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,57 | 2,17 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 75,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93% | 1,67 | 2,10 | 93% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 76,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,80 | 1,92 | 93,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 77,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 78,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 79,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,12 | 1,62 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 80,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 2,70 | 1,40 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 82,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 3,40 | 1,27 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 84,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 4,25 | 1,18 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 86,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 5,75 | 1,10 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 88,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 89,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,1% | 1,59 | 2,02 | 89,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 90,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,1% | 1,60 | 2,06 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 91,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,82 | 1,88 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 92,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,85 | 1,82 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 93,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,9% | 2,07 | 1,59 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 94,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,6% | 2,13 | 1,54 | 89,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 43,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 44,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 45,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 46,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 61,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 62,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,60 | 2,15 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 63,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,1% | 1,54 | 2,17 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 64,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,71 | 1,96 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 65,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92% | 1,80 | 1,88 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 66,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,93 | 1,75 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 67,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,5% | 2,11 | 1,58 | 90,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 29,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 30,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 31,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 32,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 33,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −34 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −34 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +34 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 3,60 | 1,25 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −33,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −33,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +33,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91% | 2,98 | 1,31 | 91% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −33 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −33 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +33 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,10 | 1,31 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −32,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −32,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +32,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,4% | 2,70 | 1,36 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −32 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −32 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +32 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 2,85 | 1,37 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −31,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −31,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +31,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,8% | 2,52 | 1,42 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −31 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −31 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +31 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 2,60 | 1,44 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −30,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −30,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +30,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91% | 2,35 | 1,48 | 91% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −30 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −30 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +30 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 2,40 | 1,53 | 93,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −29,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −29,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +29,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −29 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −29 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +29 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 2,25 | 1,61 | 93,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −28,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −28,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +28,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,9% | 2,11 | 1,66 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −28 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −28 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +28 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 2,10 | 1,71 | 94,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −27,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −27,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +27,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93% | 1,98 | 1,75 | 93% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −27 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −27 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +27 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,4% | 2,03 | 1,80 | 95,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −26 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −26 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +26 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,5% | 1,87 | 1,95 | 95,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −25,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −25,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +25,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,2% | 1,77 | 1,97 | 93,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −25 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −25 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +25 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,74 | 2,07 | 94,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −24,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −24,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +24,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,66 | 2,09 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −24 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −24 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +24 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 1,65 | 2,20 | 94,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −23,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −23,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −23 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −23 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,57 | 2,33 | 93,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −22,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −22,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +22,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,49 | 2,35 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −22 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −22 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +22 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,47 | 2,53 | 93% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −21,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −21,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91% | 1,43 | 2,50 | 91% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −21 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −21 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,40 | 2,75 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −20,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −20,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +20,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,5% | 1,37 | 2,67 | 90,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −20 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −20 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +20 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 1,33 | 3,00 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −19,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −19,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,31 | 2,93 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −19 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −19 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,28 | 3,40 | 93% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −23,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −23,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 6,75 | 1,07 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −21,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −21,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −19,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −19,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,75 | 1,22 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −17,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −17,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +17,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,00 | 1,33 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −16,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −16,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +16,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,13 | 1,60 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −15,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −15,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +15,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,8% | 2,00 | 1,73 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −14,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −14,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +14,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,87 | 1,87 | 93,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −13,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −13,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +13,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,70 | 2,00 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −12,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −12,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +12,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,59 | 2,15 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −11,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −11,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −10,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −10,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +10,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,56 | 2,25 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −9,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −9,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,43 | 2,60 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −7,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −7,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,29 | 3,30 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −5,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −5,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −3,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,10 | 5,75 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −11,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Xavier Musketeers −11,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,79 | 1,91 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 11 bukmacherów.
- 1Xavier Musketeers1,01 1,01Bez zmian
- 2Mount St. Mary's Mountaineers25,47 25,0−1,9%