Prejsť na obsah

Xavier Musketeers – Mount St. Mary's Mountaineers: kurzy

NCAA – basketbal

Xavier Musketeers 97, Mount St. Mary's Mountaineers 52

Koniec1. štvrtina 51–162. štvrtina 46–36

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers2 · Mount St. Mary's MountaineersVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 97,1 %1,0125,097,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −26,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,871,8793,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,901,8493,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier MusketeersX · Remíza2 · Mount St. Mary's MountaineersVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,0125,017,091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,392,6290,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,382,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,412,5791 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,442,6092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,452,5392,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %1,452,4190,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,592,3094 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %1,502,3090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,672,1594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,592,1892,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,742,0794,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,692,0492,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,741,9592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,4 %2,031,8095,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,811,9192,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %2,101,7194,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %2,201,6594,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,991,7492,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,351,5693,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %2,101,6692,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,501,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %2,171,5791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %2,651,4392,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %2,251,5290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,851,3792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,3 %2,371,4690,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,051,3292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %2,501,4190,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,621,3790 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 66,5 · 1. polčas

Viac/menej 66,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,105,7592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 68,5 · 1. polčas

Viac/menej 68,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,184,2592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 70,5 · 1. polčas

Viac/menej 70,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,273,4092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,402,7092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,572,1791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 1. polčas

Viac/menej 75,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,672,1093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %1,801,9293,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 77,5 · 1. polčas

Viac/menej 77,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 78,5 · 1. polčas

Viac/menej 78,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %2,001,7091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 79,5 · 1. polčas

Viac/menej 79,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %2,121,6292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 80,5 · 1. polčas

Viac/menej 80,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %2,701,4092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 82,5 · 1. polčas

Viac/menej 82,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %3,401,2792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 84,5 · 1. polčas

Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %4,251,1892,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 86,5 · 1. polčas

Viac/menej 86,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %5,751,1092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,1 %1,592,0289,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,602,0690,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,821,8892,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,851,8291,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %2,071,5989,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %2,131,5489,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,751,9091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 61,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 61,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,542,1790,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,711,9691,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,801,8892 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,931,7591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,111,5890,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 29,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 29,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %2,001,7091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −34 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −34 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −342 · Mount St. Mary's Mountaineers +34Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %3,601,2592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −33,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −33,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −33,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +33,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %2,981,3191 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −33 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −33 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −332 · Mount St. Mary's Mountaineers +33Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,101,3192,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −32,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +32,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %2,701,3690,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −32 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −32 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −322 · Mount St. Mary's Mountaineers +32Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,851,3792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −31,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +31,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %2,521,4290,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −312 · Mount St. Mary's Mountaineers +31Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %2,601,4492,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −30,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +30,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %2,351,4891 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −302 · Mount St. Mary's Mountaineers +30Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −29,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +29,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −292 · Mount St. Mary's Mountaineers +29Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,251,6193,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −28,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %2,111,6692,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −282 · Mount St. Mary's Mountaineers +28Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %2,101,7194,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −27,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,981,7593 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −272 · Mount St. Mary's Mountaineers +27Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,4 %2,031,8095,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −262 · Mount St. Mary's Mountaineers +26Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −25,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,771,9793,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −252 · Mount St. Mary's Mountaineers +25Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,742,0794,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −24,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,662,0992,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −242 · Mount St. Mary's Mountaineers +24Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %1,652,2094,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −23,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −232 · Mount St. Mary's Mountaineers +23Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,572,3393,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −22,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,492,3591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −222 · Mount St. Mary's Mountaineers +22Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,472,5393 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −21,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,432,5091 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −212 · Mount St. Mary's Mountaineers +21Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,402,7592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −20,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,5 %1,372,6790,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −202 · Mount St. Mary's Mountaineers +20Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −19,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,312,9390,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −192 · Mount St. Mary's Mountaineers +19Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,283,4093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −23,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −23,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %6,751,0792,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −21,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −21,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %5,001,1392,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −19,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −19,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,751,2292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −17,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −17,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,001,3392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −16,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %2,131,6091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −15,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,001,7392,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −14,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,871,8793,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −13,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,702,0091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −12,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %1,592,1591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −11,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −10,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,562,2592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −9,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,432,6092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −7,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,293,3092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −5,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,204,0092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −3,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,105,7592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Xavier Musketeers −11,52 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,791,9192,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 11 stávkových kancelárií.

  • 1Xavier Musketeers1,01 1,01Bez zmeny
  • 2Mount St. Mary's Mountaineers25,47 25,0kurz klesá−1,9 %