Tečajevi Xavier Musketeers – Mount St. Mary's Mountaineers
Xavier Musketeers 97, Mount St. Mary's Mountaineers 52
1. četv. 51–162. četv. 46–36Pobjednik (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 97,1 % | 1,01 | 25,0 | 97,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −26,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −26,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +26,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj12 kladionica · Isplativost 93,6 % | 1,87 | 1,87 | 93,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 158,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj12 kladionica · Isplativost 93,5 % | 1,90 | 1,84 | 93,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod (regularno vrijeme)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers | X · Neriješeno | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,8 % | 1,01 | 25,0 | 17,0 | 91,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 149 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 149,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 90,8 % | 1,39 | 2,62 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 150 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 150,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 91 % | 1,41 | 2,57 | 91 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 151 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 151,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 92,4 % | 1,45 | 2,53 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 152 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 152,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,45 | 2,41 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 153 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94 % | 1,59 | 2,30 | 94 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 153,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 154 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 154,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 92,1 % | 1,59 | 2,18 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 155 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 155,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj10 kladionica · Isplativost 92,4 % | 1,69 | 2,04 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 156 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 156,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj12 kladionica · Isplativost 92,1 % | 1,74 | 1,95 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 157 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 95,4 % | 2,03 | 1,80 | 95,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 157,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj11 kladionica · Isplativost 92,9 % | 1,81 | 1,91 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 158 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 159 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 159,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 92,8 % | 1,99 | 1,74 | 92,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 160 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93,8 % | 2,35 | 1,56 | 93,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 160,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 92,7 % | 2,10 | 1,66 | 92,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 161 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 161,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 91,4 % | 2,17 | 1,57 | 91,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 162 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 162,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 90,7 % | 2,25 | 1,52 | 90,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 163 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 163,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 90,3 % | 2,37 | 1,46 | 90,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 164 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 164,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 90,2 % | 2,50 | 1,41 | 90,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 165,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 90 % | 2,62 | 1,37 | 90 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 66,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 68,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,4 % | 1,18 | 4,25 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 70,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,5 % | 1,27 | 3,40 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 72,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 74,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 91,2 % | 1,57 | 2,17 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 75,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 93 % | 1,67 | 2,10 | 93 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 76,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 93,3 % | 1,80 | 1,92 | 93,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 77,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 78,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 79,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,1 % | 2,12 | 1,62 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 80,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 82,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 84,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,4 % | 4,25 | 1,18 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 86,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 5,75 | 1,10 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 88,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,1 % | 1,59 | 2,02 | 89,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 90,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 90,1 % | 1,60 | 2,06 | 90,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 91,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 92,7 % | 1,82 | 1,88 | 92,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 92,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 91,9 % | 1,85 | 1,82 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 93,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,9 % | 2,07 | 1,59 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 94,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,6 % | 2,13 | 1,54 | 89,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 43,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 44,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 45,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 46,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 61,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 62,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 63,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,1 % | 1,54 | 2,17 | 90,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 64,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,4 % | 1,71 | 1,96 | 91,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 65,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 66,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 91,8 % | 1,93 | 1,75 | 91,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 67,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,5 % | 2,11 | 1,58 | 90,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 29,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 30,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 31,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 32,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 33,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −34 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −34 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +34 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,8 % | 3,60 | 1,25 | 92,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −33,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −33,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +33,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 91 % | 2,98 | 1,31 | 91 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −33 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −33 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +33 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −32,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −32,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +32,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,4 % | 2,70 | 1,36 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −32 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −32 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +32 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −31,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −31,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +31,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,8 % | 2,52 | 1,42 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −31 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −31 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +31 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −30,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −30,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +30,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 91 % | 2,35 | 1,48 | 91 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −30 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −30 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +30 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −29,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −29,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +29,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −29 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −29 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +29 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93,8 % | 2,25 | 1,61 | 93,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −28,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −28,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +28,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 92,9 % | 2,11 | 1,66 | 92,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −28 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −28 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +28 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −27,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −27,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +27,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 93 % | 1,98 | 1,75 | 93 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −27 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −27 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +27 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 95,4 % | 2,03 | 1,80 | 95,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −26 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −26 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +26 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −25,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −25,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +25,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 93,2 % | 1,77 | 1,97 | 93,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −25 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −25 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +25 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −24,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −24,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +24,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj8 kladionica · Isplativost 92,6 % | 1,66 | 2,09 | 92,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −24 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −24 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +24 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 94,3 % | 1,65 | 2,20 | 94,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −23,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −23,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −23 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −23 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93,8 % | 1,57 | 2,33 | 93,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −22,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −22,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +22,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,49 | 2,35 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −22 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −22 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +22 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93 % | 1,47 | 2,53 | 93 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −21,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −21,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 91 % | 1,43 | 2,50 | 91 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −21 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −21 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −20,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −20,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +20,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 90,5 % | 1,37 | 2,67 | 90,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −20 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −20 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +20 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −19,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −19,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 90,8 % | 1,31 | 2,93 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −19 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −19 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −23,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −23,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,4 % | 6,75 | 1,07 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −21,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −21,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −19,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −19,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,1 % | 3,75 | 1,22 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −17,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −17,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +17,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −16,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −16,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +16,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 91,5 % | 2,13 | 1,60 | 91,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −15,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −15,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +15,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 92,8 % | 2,00 | 1,73 | 92,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −14,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −14,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +14,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −13,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −13,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +13,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −12,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −12,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −11,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −11,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −10,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −10,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,1 % | 1,56 | 2,25 | 92,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −9,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −9,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 1,43 | 2,60 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −7,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −7,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,7 % | 1,29 | 3,30 | 92,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −5,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −5,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −3,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −3,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −11,5 · 2. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · Xavier Musketeers −11,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,4 % | 1,79 | 1,91 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Kretanje tečajeva · Pobjednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosječni tečaj 11 kladionica.
- 1Xavier Musketeers1,01 1,01Bez promjene
- 2Mount St. Mary's Mountaineers25,47 25,0−1,9 %