Cote Xavier Musketeers – Mount St. Mary's Mountaineers
Xavier Musketeers 97, Mount St. Mary's Mountaineers 52
Sf. 1 51–16Sf. 2 46–36Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 97,1 % | 1,01 | 25,0 | 97,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −26,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −26,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +26,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 93,6 % | 1,87 | 1,87 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 158,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,90 | 1,84 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers | X · Egal | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,01 | 25,0 | 17,0 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 149 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 149,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,39 | 2,62 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 150 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 150,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91 % | 1,41 | 2,57 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 151 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 151,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,45 | 2,53 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 152 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 152,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,45 | 2,41 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 153 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 1,59 | 2,30 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 153,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 154 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 154,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,59 | 2,18 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 155 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 155,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,69 | 2,04 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 156 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 156,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,74 | 1,95 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 157 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,4 % | 2,03 | 1,80 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 157,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,81 | 1,91 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 158 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 159 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 159,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,99 | 1,74 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 160 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 2,35 | 1,56 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 160,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,7 % | 2,10 | 1,66 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 161 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 161,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,17 | 1,57 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 162 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 162,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,7 % | 2,25 | 1,52 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 163 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 163,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,3 % | 2,37 | 1,46 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 164 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 164,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,50 | 1,41 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 165,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90 % | 2,62 | 1,37 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 66,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 68,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,18 | 4,25 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 70,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,27 | 3,40 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 72,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 74,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,57 | 2,17 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 75,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93 % | 1,67 | 2,10 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 76,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,80 | 1,92 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 77,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 78,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 79,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,12 | 1,62 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 80,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 82,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 84,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 4,25 | 1,18 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 86,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 5,75 | 1,10 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,1 % | 1,59 | 2,02 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 90,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,1 % | 1,60 | 2,06 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 91,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,7 % | 1,82 | 1,88 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 92,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,85 | 1,82 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 93,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,9 % | 2,07 | 1,59 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 94,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,6 % | 2,13 | 1,54 | 89,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 43,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 45,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 46,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 61,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 62,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 63,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,1 % | 1,54 | 2,17 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 64,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,71 | 1,96 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 65,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 66,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,93 | 1,75 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 67,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,5 % | 2,11 | 1,58 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 29,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 30,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 31,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 32,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 33,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −34 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −34 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +34 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 3,60 | 1,25 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −33,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −33,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +33,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91 % | 2,98 | 1,31 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −33 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −33 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +33 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −32,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −32,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +32,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,4 % | 2,70 | 1,36 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −32 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −32 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +32 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −31,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −31,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +31,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,8 % | 2,52 | 1,42 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −31 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −31 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +31 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −30,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −30,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +30,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91 % | 2,35 | 1,48 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −30 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −30 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +30 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −29,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −29,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +29,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −29 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −29 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +29 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 2,25 | 1,61 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −28,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −28,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +28,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,9 % | 2,11 | 1,66 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −28 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −28 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +28 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −27,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −27,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +27,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93 % | 1,98 | 1,75 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −27 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −27 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +27 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,4 % | 2,03 | 1,80 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −26 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −26 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +26 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −25,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −25,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +25,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,77 | 1,97 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −25 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −25 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +25 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −24,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −24,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +24,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,66 | 2,09 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −24 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −24 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +24 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 1,65 | 2,20 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −23,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −23,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −23 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −23 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 1,57 | 2,33 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −22,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −22,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +22,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,49 | 2,35 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −22 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −22 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +22 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,47 | 2,53 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −21,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −21,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91 % | 1,43 | 2,50 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −21 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −21 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −20,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +20,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,37 | 2,67 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −20 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −20 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +20 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −19,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,31 | 2,93 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −19 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −19 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −23,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −23,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +23,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 6,75 | 1,07 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −21,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −21,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +21,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −19,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −19,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +19,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 3,75 | 1,22 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −17,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −17,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +17,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −16,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −16,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +16,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,5 % | 2,13 | 1,60 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −15,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −15,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +15,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,8 % | 2,00 | 1,73 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −14,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −14,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +14,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −13,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −13,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −12,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −12,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −11,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −11,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −10,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −10,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,56 | 2,25 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −9,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −9,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,43 | 2,60 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −7,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −7,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 1,29 | 3,30 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −5,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −3,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −11,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Xavier Musketeers −11,5 | 2 · Mount St. Mary's Mountaineers +11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,79 | 1,91 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 11 case de pariuri.
- 1Xavier Musketeers1,01 1,01Neschimbată
- 2Mount St. Mary's Mountaineers25,47 25,0−1,9 %