VfL Bochum – Karlsruher SC: kertoimet ja ennuste, sunnuntai 8.11.2026 klo 14.30
VfL Bochum – Karlsruher SC,su 8.11.14.30
Kuka voittaa · kertoimien perusteella12 vedonlyöntiyhtiötä
- 51 % VfL Bochum
- 24 % Tasapeli
- 25 % Karlsruher SC
Kerroinvertailu
Ottelun lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 1,82 | 3,90 | 3,78 | 93,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,56 | 2,32 | 93,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,54 | 2,35 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,38 | 2,77 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 2,30 | 2,42 | 4,00 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,15 | 2,77 | 3,70 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus
Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 1,25 | 1,25 | 1,92 | 94,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika
Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,20 | 1,44 | 1,54 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika
Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,25 | 1,35 | 1,62 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika
Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika
Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5
Yli/Alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 1,02 | 15,0 | 95,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1
Yli/Alle 1: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,02 | 9,58 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,25
Yli/Alle 1,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 1,09 | 6,00 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5
Yli/Alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 1,17 | 4,70 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,75
Yli/Alle 1,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2
Yli/Alle 2: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,25
Yli/Alle 2,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,38 | 2,75 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,75
Yli/Alle 2,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,68 | 2,08 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3
Yli/Alle 3: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,88 | 1,85 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,25
Yli/Alle 3,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 2,13 | 1,65 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5
Yli/Alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 2,36 | 1,55 | 93,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,75
Yli/Alle 3,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4
Yli/Alle 4: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,25
Yli/Alle 4,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 3,75 | 1,23 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5
Yli/Alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 4,03 | 1,21 | 93,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,75
Yli/Alle 4,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5
Yli/Alle 5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 6,33 | 1,08 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5,5
Yli/Alle 5,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 7,50 | 1,07 | 93,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 6,5
Yli/Alle 6,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,3 % | 14,5 | 1,02 | 95,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 7,5
Yli/Alle 7,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 96,5 % | 21,0 | 1,01 | 96,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,26 | 3,55 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 2,23 | 1,58 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 4,90 | 1,15 | 93,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,15 | 4,72 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,77 | 1,93 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 3,37 | 1,27 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 7,22 | 1,07 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 0,5
Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,12 | 5,40 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 1,5
Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 2,5
Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 3,5
Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 6,20 | 1,09 | 93,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 4,5
Kotijoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,62 | 2,12 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 3,90 | 1,22 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 9,25 | 1,03 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 7,25 | 1,06 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5
Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 1,33 | 3,10 | 93,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5
Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,55 | 1,46 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5
Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 6,00 | 1,10 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5
Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 6,50 | 1,08 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,4 % | 3,40 | 1,25 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,75 | 1,38 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 5,51 | 1,11 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2
Aasialainen tasoitus −2: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 5,02 | 1,12 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
Aasialainen tasoitus −1,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 % | 3,40 | 1,22 | 89,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 % | 2,57 | 1,39 | 90,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 2,33 | 1,50 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75
Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,56 | 2,20 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25
Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 % | 1,27 | 3,05 | 89,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,25 | 3,52 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,06 | 7,00 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 5,35 | 1,10 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 2,22 | 1,55 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,20 | 3,80 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,01 | 11,0 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 4,52 | 1,14 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,08 | 1,62 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 1,24 | 3,50 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,03 | 8,90 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −4
Eurooppalainen tasoitus −4: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 % | 24,0 | 12,0 | 1,03 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −3
Eurooppalainen tasoitus −3: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 12,5 | 8,25 | 1,11 | 90,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −2
Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,5 % | 5,75 | 5,25 | 1,35 | 90,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −1
Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,1 % | 2,95 | 3,90 | 1,90 | 89,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus +1
Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 % | 1,25 | 5,75 | 8,25 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus +2
Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,06 | 11,0 | 22,0 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus +3
Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,01 | 12,5 | 34,0 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika
Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 % | 18,0 | 6,60 | 1,11 | 90,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika
Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 % | 6,00 | 3,30 | 1,54 | 89,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika
Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,20 | 4,70 | 14,5 | 89,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika
Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 14,0 | 6,40 | 1,16 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika
Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,6 % | 4,70 | 3,50 | 1,62 | 89,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika
Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · VfL Bochum | XX · Tasapeli | 22 · Karlsruher SC | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 % | 1,25 | 4,80 | 11,5 | 91,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Oikea lopputulos
Oikea lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-100-10 | 0-110-11 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 0-60-6 | 0-70-7 | 0-80-8 | 0-90-9 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-101-10 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 1-71-7 | 1-81-8 | 1-91-9 | 10-010-0 | 10-110-1 | 11-011-0 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 2-72-7 | 2-82-8 | 2-92-9 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 3-63-6 | 3-73-7 | 3-83-8 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 4-64-6 | 4-74-7 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 5-55-5 | 5-65-6 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | 6-46-4 | 6-56-5 | 7-07-0 | 7-17-1 | 7-27-2 | 7-37-3 | 7-47-4 | 8-08-0 | 8-18-1 | 8-28-2 | 8-38-3 | 9-09-0 | 9-19-1 | 9-29-2 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 66,2 % | 16,5 | 14,0 | 401,0 | 401,0 | 22,0 | 50,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 9,05 | 7,35 | 401,0 | 12,0 | 28,0 | 80,0 | 175,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 9,50 | 7,95 | 11,25 | 29,0 | 80,0 | 175,0 | 275,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 15,0 | 12,0 | 19,0 | 40,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 388,5 | 401,0 | 31,0 | 25,0 | 39,0 | 80,5 | 150,5 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 75,0 | 60,0 | 90,0 | 150,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 150,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 225,0 | 225,0 | 250,0 | 275,0 | 501,0 | 363,5 | 363,5 | 376,0 | 388,5 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 66,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Puoliaika/lopputulos
Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 1/11/1 · Koti/Koti | 1/X1/X · Koti/Tasapeli | 1/21/2 · Koti/Vieras | X/1X/1 · Tasapeli/Koti | X/XX/X · Tasapeli/Tasapeli | X/2X/2 · Tasapeli/Vieras | 2/12/1 · Vieras/Koti | 2/X2/X · Vieras/Tasapeli | 2/22/2 · Vieras/Vieras | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 81,2 % | 2,76 | 13,0 | 34,0 | 5,05 | 6,25 | 8,50 | 20,5 | 13,75 | 6,05 | 81,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · 1X2
Kertoimien avautumisesta · 13 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- VfL Bochum1,82 → 1,82Ennallaan
- Tasapeli3,90 → 3,90Ennallaan
- Karlsruher SC3,80 → 3,80Ennallaan
Ennakkoyhteenveto
DatastammeKertoimien mukaan suosikki on VfL Bochum: voiton todennäköisyys 51 %. Tasapeli: 24 %.
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko, viimeisimmät tulokset ja keskikertoimet (12 vedonlyöntiyhtiötä).
Ottelun tiedot
- Alkamisaika
- su 8.11. · 14.30
- Pelipaikka
- Vonovia Ruhrstadion, Bochum
Keskinäiset ottelut
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.