Ottelun yhteenveto
DatastammeLopputulos: 1. FC Magdeburg 6 – 1 Karlsruher SC.
| Tilasto | 1. FC Magdeburg | Karlsruher SC |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Lopputulos: 1. FC Magdeburg 6 – 1 Karlsruher SC.
| Tilasto | 1. FC Magdeburg | Karlsruher SC |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Pallonhallinta: 1. FC Magdeburg 51 %, Karlsruher SC 49 %
Odotetut maalit: 1. FC Magdeburg 2,70, Karlsruher SC 0,71
Laukaukset: 1. FC Magdeburg 16, Karlsruher SC 12
Laukaukset maalia kohti: 1. FC Magdeburg 8, Karlsruher SC 4
Kulmapotkut: 1. FC Magdeburg 4, Karlsruher SC 4
Syötöt: 1. FC Magdeburg 440, Karlsruher SC 425
Maalivahtipeli
Torjunnat: 1. FC Magdeburg 3, Karlsruher SC 2
Kurinalaisuus
Rikkeet: 1. FC Magdeburg 5, Karlsruher SC 14
Paitsiot: 1. FC Magdeburg 2, Karlsruher SC 1
Keltaiset kortit: 1. FC Magdeburg 2, Karlsruher SC 1
Punaiset kortit: 1. FC Magdeburg 0, Karlsruher SC 0
Käyttämättömät vaihtopelaajat
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | xG | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Magdeburg | |||||||||||||||
| 1D. Reimann | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 52 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 17A. Nollenberger | 64 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 21 | 95 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3A. MacNulty | 90 | 8,1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,27 | 74 | 89 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 5T. Müller | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 52 | 88 % | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 28P. Nadjombe | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 24 | 58 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 26T. Müsel | 73 | 8,2 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | 36 | 89 % | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 11F. Chávez | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 32 | 75 % | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 38L. Hyryläinen | 80 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 29 | 79 % | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 23B. Atik | 73 | 7,5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0,08 | 42 | 74 % | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 22M. Żukowski | 64 | 7,1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1,70 | 10 | 60 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 8E. Iyoha | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,16 | 25 | 80 % | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 7H. Bockhorn | 26 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 14 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 21F. Michel | 17 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 5 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9R. Šimić | 26 | 7,5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,30 | 10 | 80 % | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 29R. Tachie | 17 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 7 | 43 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Karlsruher SC | |||||||||||||||
| 1H. Bernat | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 68 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 33V. Bergh | 56 | 5,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 45 % | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 24S. Trémoulet | 56 | 5,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 16 | 88 % | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 28M. Franke | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,18 | 44 | 93 % | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 22C. Kobald | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 50 | 94 % | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 6S. Väänänen | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 36 | 94 % | 0 | 4 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 7K. Wiethaup | 79 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 47 | 89 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11N. Eichinger | 45 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 19 | 79 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 10M. Wanitzek | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 50 | 76 % | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2S. Jung | 45 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 85 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13S. Fukuda | 90 | 7,0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0,10 | 10 | 60 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 3D. Ofli | 34 | 6,7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 26 | 88 % | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 36Rafael Pinto Pedrosa | 45 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 21 | 90 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 25L. Egloff | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,17 | 26 | 85 % | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23T. Civeja | 11 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19Louey Ben Farhat | 34 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 16 | 81 % | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.
Vire