Ottelun yhteenveto
DatastammeLopputulos: Karlsruher SC 4 – 0 SV Darmstadt 98.
| Tilasto | Karlsruher SC | SV Darmstadt 98 |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Lopputulos: Karlsruher SC 4 – 0 SV Darmstadt 98.
| Tilasto | Karlsruher SC | SV Darmstadt 98 |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Pallonhallinta: Karlsruher SC 41 %, SV Darmstadt 98 59 %
Odotetut maalit: Karlsruher SC 1,20, SV Darmstadt 98 0,50
Laukaukset: Karlsruher SC 15, SV Darmstadt 98 9
Laukaukset maalia kohti: Karlsruher SC 7, SV Darmstadt 98 1
Kulmapotkut: Karlsruher SC 4, SV Darmstadt 98 4
Syötöt: Karlsruher SC 380, SV Darmstadt 98 552
Maalivahtipeli
Torjunnat: Karlsruher SC 1, SV Darmstadt 98 3
Kurinalaisuus
Rikkeet: Karlsruher SC 15, SV Darmstadt 98 10
Paitsiot: Karlsruher SC 0, SV Darmstadt 98 1
Keltaiset kortit: Karlsruher SC 1, SV Darmstadt 98 2
Punaiset kortit: Karlsruher SC 0, SV Darmstadt 98 0
Käyttämättömät vaihtopelaajat
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | xG | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlsruher SC | |||||||||||||||
| 1H. Bernat | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 69 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 33V. Bergh | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 68 % | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 24S. Trémoulet | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 81 % | 0 | 2 | 5 | 4 | 0 | 1 |
| 28M. Franke | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,08 | 45 | 82 % | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 22C. Kobald | 81 | 8,1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,18 | 33 | 85 % | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 10M. Wanitzek | 90 | 9,0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0,11 | 43 | 56 % | 5 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 7K. Wiethaup | 66 | 8,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | 34 | 85 % | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 6S. Väänänen | 81 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,11 | 25 | 76 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2S. Jung | 66 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 77 % | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 11N. Eichinger | 62 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 25 | 80 % | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 13S. Fukuda | 90 | 8,0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0,13 | 12 | 67 % | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 23T. Civeja | 24 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 13 | 69 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 3D. Ofli | 24 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,08 | 9 | 67 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 15Paul Scholl | 9 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 26D. H. Zor | 9 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37J. Ponente | 28 | 6,8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,34 | 1 | 0 % | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| SV Darmstadt 98 | |||||||||||||||
| 1M. Schuhen | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 18R. Petretta | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 58 | 91 % | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 20A. Vukotić | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 72 | 88 % | 0 | 5 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 6P. Pfeiffer | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 91 | 85 % | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 25W. Mikelbrencis | 90 | 5,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 34 | 82 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 16H. Akiyama | 72 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 52 | 92 % | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 17K. Klefisch | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 94 | 89 % | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 36M. Smit | 90 | 5,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,20 | 13 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 41L. Duijvestijn | 72 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 76 % | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 5M. Richter | 72 | 5,3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,06 | 22 | 55 % | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 9Lee Ho-Jae | 72 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,14 | 15 | 80 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 49Y. Lührs | 18 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 14 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7N. Weißhaupt | 18 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 9 | 89 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 3F. Kleinhansl | 18 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 75 % | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 11I. El Kadiri | 18 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | 5 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.
Vire